Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1830 oglasa

Čukarica, Bele vode, Primućura Žarka, 4.0, 94m2, 120000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 2211, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada dobra, tavan, stambena zgrada.... više

120.000€ (1 276 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 4/4 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Vojvode Misica, 3.5, 76m2, 120000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 34635, IV/, klima, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, deljiv, stambena zgrada. stan je veoma svetao... više

120.000€ (1 578 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 4.sprat

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 4.0, 95m2, 120000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 70275, III/III, dupleks, terasa(2), renoviran, parking. Stan se prodaje sa kompletnim namestajem. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

120.000€ (1 263 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 3/3 spratova

Rakovica, Centar, Mile Dimić, 1.5, 63m2, 120000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 117421, II/II, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogucnost prosirenja,... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića Cige, 3.0, 75m2, 120000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlicna cena , Duplex , samo za kes , lift ide do 8.og sprata... više

120.000€ (1 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 10/10 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, 2.0, 51m2, 120000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126007, PR/VI, lift, terasa, uknjizen. Lep, nov stan, bez ulaganja u zgradi iz 2019. Uknjizen na 38+terasa cca 13m. Terasa, lepog... više

120.000€ (2 352 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 53m2, 134090 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

134.090€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

134.530€ (2 745 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Voždovačka crkva, Kralja Vladimira, dvoetažna kuća 91m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva, Kralja Vladimira, dvoetažna kuća od 91m2. Prostorije: Donji nivo - dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća... više

135.000€ (1 483 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Nisko prizemlje/1 spratova

STARI GRAD CENTAR 36m2 , 135000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Hilandarska, 1.5, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, polunamesten,... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

- vracar sf 2670

Neimar, Vračar, Beograd

Prodaje se garsonjera u novoj zgradi na visokom suterenu, na Vračaru. Grejanje na inverter klimu i norveške radijatore. Mogućnost kupovine garažnog... više

135.000€ (5 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • Suteren.sprat

Voždovac, Braće Jerković, Zaplanjska, 1.5, 36m2, 135000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran.... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova