Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1819 oglasa

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra, 220m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni... više

398.000€ (1 809 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 220m²
  • 6/7 spratova

Novi Beograd, Blok 22, Antifašističke borbe, 3.0, 135m2, 340000EUR

Blok 22, Beograd

Agencijski ID: 121321, VII/VII, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Odlican stan kod Arene uknjizen na 95m2 sa galerijom od dodatnih 40m2,... više

340.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 135m²
  • 7/7 spratova

Novi Beograd, Blok 63, Vojvođanska, 3.0, 95m2, 340000EUR

Blok 63, Beograd

Agencijski ID: 92719, IV/X, lift, terasa, novogradnja, ostava. Stan se prodaje kompletno namesten, cena garaznog mesta 20000. Vise informacija... više

340.000€ (3 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/10 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 4.0, 126m2, 340000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjizenih... više

340.000€ (2 698 €/m²)

  • 4 soba
  • 126m²
  • 3/4 spratova

Savski venac, Centar, Lomina , 4.5, 93m2, 399000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se odličan, četvoroiposoban, salonski stan na prvom spratu od tri, u očuvanoj predratnoj zgradi, u Lominoj ulici. Sastoji se od dnevnog... više

399.000€ (4 290 €/m²)

  • 5 soba
  • 93m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN, BELVIL, NOVI BEOGRAD

Belvil, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo lux trosoban stan u Belville kompleksu, jednoj od najprestiznijih lokacija na Novom Beogradu. Ovi stanovi su dizajnirani s ciljem... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 7.sprat

STARI GRAD CENTAR 73m2 , 399000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! NAMESTEN! Centar, Cika Ljubina, 3.0, 73 m2, IV od IV sprata, toplotne pumpe, tel, lift,... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4.sprat

VRACAR CRVENI KRST 83m2 , T , 399000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0, 83 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor, internet,... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5.sprat

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 83m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

3.0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 5/5 spratova

Stari grad, Knez Mihailova - Čika Ljubina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 74m2, 371850 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

371.850€ (5 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

Vračar, Slavija - Bulevar oslobođenja

Slavija, Vračar, Beograd

3.0, 85m2 (od čega su 3 terase ukupne površine 10.76m2), 4/6, TA, lift, interfon, internet, ktv, video nadzor, dve ostave, podrum Na jednoj... više

360.000€ (4 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova