Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1819 oglasa

SAVSKI VENAC SENJAK 87m2 , T , 360000e

Senjak, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Senjak, Suvoborska, 3.0, 87 m2 sa terasom, na 5.5 ari placa (polovinu koristi ovaj stan), I od I sprata... više

360.000€ (4 137 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

Stari grad, centar - Kralja Petra, 85m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kralja Petra 3.0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog... više

360.000€ (4 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • vp/5 spratova

Beograd, Savski Venac - CENTAR, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa 80m2, 6

Kneza Miloša, Beograd

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran... više

388.400€ (3 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Stari Grad, Knez Mihajlova - Zmaj Jovina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

2.0, 62m2(terasa 8m2), 9/9, CG, lift, LUX, interfon, internet, klima, ktv Zmaj Jovina, kao pešačka zona, nalazi se u zakonom zaštićenoj ambijentalnoj... više

389.000€ (6 274 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 9/9 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Mačvanska, 3.5, 84m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjizen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smesten na jednoj... više

389.000€ (4 630 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Gradska bolnica, Đevđelijska, 5.0, 157m2, 390000 EUR

Gradska Bolnica, Beograd

Na prodaju stan koji se sastoji od četiri spavaće sobe i velikog dnevnog boravka, dva mokra čvora, ostave, terase od 30m2 i balkona. Postoje... više

390.000€ (2 484 €/m²)

  • 5 soba
  • 157m²
  • 5/5 spratova

Vračar, SC Vračar, Vojvode Šupljikca, 4.0, 114m2, 335000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjizen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodican stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji... više

335.000€ (2 938 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova

BW HUDSON – POGLED NA REKU

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Hudson – prestizna zgrada na jednoj od najatraktivnijih lokacija u prvom redu do reke, u okviru ekskluzivnog kompleksa Riverline. Ova premium... više

393.888€ (6 252 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 7.sprat

Zemun, Centar, Svetozara Miletića, 4.0, 140m2, 395000 EUR

Centar, Beograd

Odličan stan za poslovni prostor ili kao stambena jedeinica za veliku porodicu.Poseban je ulaz, struja, trenutno je potpuno opremljen kao poslovni... više

395.000€ (2 821 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 3.0, 81m2, 395000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 132014, VI/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. U srcu Belgrade Waterfront, u jednoj od najpozeljnijih zgrada — BW... više

395.000€ (4 876 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 6.sprat

Stan za prodaju Slavija ID#599473

Slavija, Savski Venac, Beograd

Stan za prodaju Slavija U Birčaninovoj ulici, u rezidencijalnom delu ulice (između ulica Svetozara Markovića i Resavske), na prodaju dupleks... više

396.000€ (3 600 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 110m²
  • 3/4 spratova

Vračar – Anastasa Jovanovića 96kvm + 4T ID#26744

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

U mirnom delu opštine Vračar nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i svetao stan, troiposoban po strukturi, prostran, jugoistočno orijentisan. Vojna... više

339.000€ (3 531 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 5/5 spratova