Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1349 oglasa

Stari grad, Kalemegdan - Cara Uroša 239m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem... više

950.000€ (3 974 €/m²)

  • 9.0 soba
  • 239m²
  • 1/4 spratova

Sokobanja, 56m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana... više

78.400€ (1 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/3 spratova

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog, 35m2

Treska, Okolina, Kopaonik

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, VPR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku,... više

70.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • vp/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja, 75m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3.0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija... više

210.000€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • vp/7 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev, 56m2

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten... više

155.000€ (2 767 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana, 77m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 4.0, 77m2 (terasa 2m2), 2/4, EG, telefon U ponudi salonski stan sa visinom plafona od 3m,... više

296.000€ (3 844 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 77m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova, 67m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 2.5, 67m2 (lođa 4m2), 3/5, EG/podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi... više

241.315€ (3 601 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3/5 spratova

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora, 39m2

Zova, Okolina, Zlatibor

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora 2.0, 39m2, PR/3, norveški radijatori, interfon, podrum, parking, bazen U ponudi odličan dvosoban stan u mirnom... više

68.500€ (1 756 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Zvezdara, Crveni krst - Vojvode Šupljikca, 80m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Vojvode Šupljikca 3.0, 80m2, terasa 4m2, 5/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno dizajniran stan u blizini... više

330.000€ (4 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske, 86m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 3.5, 86m2 (dve lođe 6m2), 3/8, CG, lift, podrum, parking Svetao i funkcionalan, porodičan stan u kvalitetnoj... više

240.000€ (2 790 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 3/8 spratova

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa, 142m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4.0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

Dvosobna oaza mira u srcu grada

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Ono što je specifično za ovaj stan je njegova pozicioniranost-Centar, a potpuno... više

64.000€ (1 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova