Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1372 oglasa

RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

ODLIČAN STAN na prodaju! Stan ima 57m2 veoma lepog rasporeda. Nalazi se na 4. spratu, iznad stana je tavan. Poseduje hodnik sa ugradnim plakarom,... više

59.800€ (1 049 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

- cukarica sf 2642

Cerak, Čukarica, Beograd

Cerak partizanske vode treći sprat, 94m 260000 sa namestajem Vlasnik 1/1 ag provizija 2% više

260.000€ (2 765 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • .sprat

- vodzovac sf 2544

Vojvode Stepe, Voždovac, Beograd

Cetvorosoban, komforan stan u Vozdovim kapijama. Garažno mesto po ceni od 25000e. Vlasnik 1/1. ag provizija 2% više

477.000€ (4 147 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 11.sprat

Lux sređen, parking, đakuzi

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst, Cara Nikolaja II, 3.0, dupleks, V/VI, 84m², lift, CG, dve klime. Uknjižen, useljiv. Novogradnja iz 2008.godine. Dobra gradnja.... više

319.200€ (3 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 5/6 spratova

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86, 03m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/3 spratova

Plac sa ribnjakom

Okolina, Paraćin

Ribnjak se nalazi na pola puta Mirilovac - Lebina sa zemljištem u površini od 3 hektara. Sam ribnjak zauzima površinu od 30 ari, uz njega postoji... više

73.000€ (104 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 700m²
  • .sprat

Stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više

33.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • .sprat

Izvanredan trosoban stan u kući u Apelovcu, 100 m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju prelep trosoban stan u kući, u blizini Niške pivare i restorana Vazdušna banja, površine 87 plus 13m2. Stan se nalazi u prizemlju... više

135.000€ (1 350 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stari grad, Studentski trg – Kneginje Ljubice

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

0.5, 24m2, 6/7, lift, podno grejanje, klima, interfon, internet, renoviran Ulica Kneginje Ljubice nalazi se u najstrožem centru Beograda, na... više

169.900€ (7 079 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Voždovac, Dušanovac - Murska 33m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

1.0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine... više

142.000€ (4 303 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Stepa Stepanović - Generala Štefanika 84m2

Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd

3.0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja... više

280.000€ (3 333 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 2/6 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica, Beograd

2.0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i... više

187.000€ (4 560 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1/7 spratova