Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1423 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, trosoban, 82m2 u blizini Sajma, odličan raspored! Agencijska oznaka 1100969 CENA STANA JE 215000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA... više

215.000€ (2 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 50000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, DVORIŠNI STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 1101282.CENA STANA JE 50000E + 3% . Prodaje se manji stan u strogom centru. Stan je u prizemlju... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101179 CENA 140.000 e +3% agencijska provizija. Na prodaju odličan stan na Novoj Detelinari, u izvornom stanju, ne zahteva... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 5/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 291000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100898 CENA sa nameštajem. : 291.000 e + provizija agencije od 3 % . Uknjižen četvorosoban stan na Grbavici blizu Bulevara... više

291.000€ (2 530 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Telep, Novi Sad

SEVERNI TELEP, TROSOBAN STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 110935. Cena stana 120,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan na... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 86000€

Podbara, Novi Sad

Divni deo, iz starih vremena, Podbare. Komplet renoviran i opremljen stan. Agencijska oznaka stana 1099895, cena stana je 86.000+3% agencijske... više

86.000€ (2 388 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan NOVI SAD, 430000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100529 CENA 430.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse... više

430.000€ (3 524 €/m²)

  • 4 soba
  • 122m²
  • 7/8 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1096580- CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 160000€

Novo Naselje, Novi Sad

Odlična dvosobna nekretnina,svetla, udobna, luksuzna sa divnom terasom od 20m2 u novijoj zgradi. Agencijska oznaka stana 1098759, cena stana... više

160.000€ (2 424 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 4/4 spratova

NOVI SAD, 352000€

Telep, Novi Sad

Penthouse , 208m2 , petosoban, sa divnom krovnom terasom ! Odlična prilika po dobroj ceni-352000 SA PDV-om + agencijska provizija 3%! Agencijska... više

352.000€ (1 692 €/m²)

  • 6.5 soba
  • 208m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1089341 - CENA 198000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Podbari. Samo u kuhinjskom... više

198.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/3 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 319300€

Centar, Novi Sad

Cena sa PDV-om, troiposoban stan u izgradnji u centru grada, nadomak pešačke zone. Useljenje se planira za kraj 2020. godine. Drugi sprat, terasa,... više

319.300€ (2 617 €/m²)

  • 5 soba
  • 122m²
  • 2/3 spratova