Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1312 oglasa

Novi Sad, Novo naselje - Nova, neuseljavana garsonjera ID#1001130

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Nova, neuseljavana garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini... više

92.700€ (3 708 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 5.sprat

Movi Sad, Liman II - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001133

Liman II, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman II, ulica Fruškogorska. Uknjižena kompletno renovirana garsonjera u neposrednoj blizini TC Promenada, Spensa, fakulteta, niza... više

89.610€ (2 560 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 17/17 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Trosoban stan ID#1001170

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje.... više

179.220€ (2 560 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Podbara - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001174

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Temerinske pijace i Osnovne škole ´Ivan... više

71.070€ (2 450 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Centar - Namešten dvosoban stan ID#1001180

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdvajamo iz ponude namešten, komforan po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

210.900€ (3 295 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednosoban stan ID#1001208

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi jednosoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji... više

112.160€ (3 505 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • Visoko prizemlje.sprat

2, 0/2, 5 lux renoviran uknjizen ID#5687

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine... više

205.000€ (3 306 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 21/24 spratova

Odlična investicija, 55m2, Banovo brdo ID#5705

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u... više

155.000€ (2 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/7 spratova

blok 62 , dvoiposoban, odmah useljiv ID#5706

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan... više

199.000€ (3 109 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 18/19 spratova

dvosoban stan sa garažnim mestom u kompleksu Lux 51 ID#5707

Bežanijska Kosa 1, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna... više

233.000€ (3 949 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

hitno nov stan cena dogovor ID#5709

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi.... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 4/4 spratova

nov, moze kredit, lux, kao dva zasebna stana ID#5710

Lion, Zvezdara, Beograd

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova