Za upit stanova Novi Beograd pronađeno 217 oglasa

BW BONACA – 4.0, PREMIUM STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Bonaca predstavlja vrhunac luksuza na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u prestonici. Smestena uz obalu reke Save, izmedu Kule Beograd... više

747.888€ (5 157 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 5.sprat

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN - BW ETERNA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u najatraktivnijem delu Beograda – Belgrade Waterfront, zgrada BW Eterna. Stan se nalazi na sedmom spratu i sastoji... više

275.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 7.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 218m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 4.0, 218m2 (terasa 54m2), 15/25, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzan stan u jednoj od... više

1.600.000€ (7 339 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 218m²
  • 15/25 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 290000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Beograd na vodi, Kings park residence, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 54 m2 sa terasom, V od... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je neuseljavan, potpuno opremljen dvosoban stan, smesten na 5 spratu ekskluzivne zgrade BW King’s Park Residence, u okviru kompleksa... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 27m2 , T , 195000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Hercegovacka, 0.5, 27.41 m2 sa terasom, III od XVI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 3.sprat

LUKSUZNA 5.0 NEKRETNINA - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.534.888€ (6 791 €/m²)

  • 5 soba
  • 226m²
  • 1.sprat

IMPRESIVAN, PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

935.888€ (6 116 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 9.sprat

Belgrade Waterfront - BW Aria, 92m2 - luxuriously fully equipped, free storage

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Aria - luxuriously fully equipped, free storage 3.5, 92m2 (terrace 8m2), 5/21, central heating, lift,... više

498.888€ (5 422 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 5/21 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA 2 GARAZNA MESTA, BW-SOLE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Odlican, zavrsen stan, u Beogradu na vodi. Nalazi se na prvom spratu objekta “Sole”, na nekoliko minuta od Galerije i Sava promenade. Zgrada... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Perla, 148m2 - A REFLECTION FOR ALL TIME

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Perla - A REFLECTION FOR ALL TIMES 4.0, 148m2 (two terraces 23m2), 12/25, central heating, lift, air... više

926.888€ (6 262 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 12/25 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - BW Perla, 148m2 - DIREKTAN POGLED NA REKU - BIS

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - BW Perla - DIREKTAN POGLED NA REKU - BISER PRESTIŽA 4.0, 148m2 (dve terase 23m2), 12/25, CG, lift, telefon,... više

926.888€ (6 262 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 12/25 spratova