Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1889 oglasa

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 80m2, 210500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Voždovac, Trošarina, Beranska, 2.5, 63m2, 270000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izustnoj lokaciji, odličan stan na 6.spratu od sedam u novoj zgradi, useljenoj prošle godine. Lep raspored prostorija, izuzetno svetao stan.... više

270.000€ (4 285 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 6/7 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 2.0, 46m2, 159850 EUR

Lekino Brdo, Beograd

159.850€ (3 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 2.0, 42m2, 132800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 130211, II/V, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Potpuno nov, svetao i tek useljen... više

132.800€ (3 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 262500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100350 CENA... više

262.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Centar, ul. Radnička - Odličan stan sa garažom i nameštajem ID#10

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban stan sa garažom na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje.... više

463.500€ (4 213 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 5/6 spratova

Rakovica, Labudovo brdo - Serdar Janka Vukotića 64m2

Labudovo brdo, Rakovica, Beograd

2.5, 64m2 (terasa), vpr/11, CG, lift, interfon, internet, KTV, video nadzor, podrum Ulica Serdar Janka Vukotića nalazi se u mirnom i porodičnom... više

177.000€ (2 765 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • vp/11 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Aria, 4.0, 109m2, 535000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

U ponudi je četvorosoban stan, ukupne površine 109m2, grejna površina je 100m2, dok dve terase zauzimaju 9m2. Sastoji se iz dnevnog boravka,... više

535.000€ (4 908 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 8/21 spratova

Novi Sad, Telep, , 3.0, 70m2, 210000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 110856, I/II, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Prodajem u manjoj izuzetno kvalitetnoj zgradi noviji... više

210.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

PRODAJEMO, LUKSUZAN 4.0 STAN U GOLF NASELJU

Golf Naselje, Cukarica, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji u mirnom i prestiznom Golf naselju, u neposrednoj blizini Kosutnjaka, nalazi se ovaj luksuzno renoviran stan u zgradi... više

460.000€ (3 129 €/m²)

  • 4 soba
  • 147m²
  • 2.sprat

Sokobanja, 56m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana... više

78.400€ (1 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/3 spratova

Sokobanja, 56m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

68.600€ (1 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/3 spratova