Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1889 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 80m2, 408000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 117796, VII/XXIII, klima, lift(2), telefon, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo... više

408.000€ (5 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 7/23 spratova

STARI GRAD DORCOL 148m2 , 900000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

4.0 stan u novogradnji. Prodaje se namešten,luksuzno opremljen. Tokom gradnje, stan je opreman po željama vlasnika, pa je ugrađen orahov parket,kvalitetna... više

900.000€ (6 081 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Garsonjera u Adicama u prizemlju, odlična lokacij

Adice, Novi Sad

U ponudi je garsonjera na prodaju u Adicama, u prizemlju zgrade, po neverovatnoj ceni ! Ovaj stan se nalazi u mirnom i urbanom delu Novog Sada,... više

43.100€ (1 724 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Mirijevo , Centar, 3, 0 Odlican ID#5688

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

MIRJEVO,CENTAR, TROSOBAN STAN ADAPTIRAN U TROIPOSOBAN,ODLIČAN Ovaj fantastičan stan, funkcionalan, svetao i prostran, dvostrano orijentisan,... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/10 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 289000€

Centar, Novi Sad

Centar , četvorosoban stan 90 m², prvi sprat, dvostrano orijentisan — jedna od najtraženijih gradskih ulica. Agencijska oznaka stana 1065478,... više

289.000€ (3 211 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 1/8 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Centar Novog Sada, pešačka zona.Agencijska oznaka 1101106. CENA STANA JE 320000E +3% AGENCIJSKE PROVIZIJE . Prodaja salonskog stana u najatraktivnijoj... više

300.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Nov jednoiposoban stan Grbavica, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici, na odličnoj lokaciji, idealan za stanovanje ili investiciju. Stan ima 36,4 m²... više

96.000€ (2 666 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju moderan trosoban stan u novogradnji – Palata Cvijićeva

Botanička bašta, Palilula, Beograd

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, idealan za porodicu ili investiciju. Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe Prostran... više

380.000€ (5 846 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 6/8 spratova

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

207.250€ (2 252 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Podbara, , 2.0, 54m2, 154000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 116808, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Prodaje se stan, 54m2, na Podbari u delu blizu Keja. Plan:... više

154.000€ (2 851 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Zemun, 2 stambene jedinice 102m2

Prvomajska, Zemun, Beograd

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju.... više

160.000€ (1 568 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vračar, Čubura - Đorđa Vajferta, 27m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Đorđa Vajferta 0.5, 27m2, SUT/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se garsonjera u novogradnji u srcu Vračara.... više

121.500€ (4 500 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Suteren/3 spratova