Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1889 oglasa

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.0

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

197.150€ (2 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/6 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Marčanska , 4.0, 197m2, 485000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park.... više

485.000€ (2 461 €/m²)

  • 4 soba
  • 197m²
  • 2/2 spratova

Batajnica centar, trosoban stan, lux ID#1631

Batajnica, Zemun, Beograd

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu... više

144.900€ (2 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1.sprat

Prodaje se dvosoban namešten stan, 48m2, Grbavica

Grbavica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 48m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Grbavici, na uglu... više

164.800€ (3 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

Voždovac, Kumodraška, Bože Jankovića, 3.0, 71m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 128323, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta. Vozdovac, ulica... više

250.000€ (3 521 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Jednosoban stan u centru Jagodine, 30, 64 m², 6/9 sprat

Centar, Jagodina

U ponudi je moderan stan u centru Jagodine, u kvalitetno izvedenoj zgradi na 6. spratu od ukupno 9. Površina stana iznosi 30,64 m², a raspored... više

52.000€ (1 733 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 6/9 spratova

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, PETOSOBAN STAN SA DVORISTEM

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, petosoban stan, koji se nalazi na prizemlju ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka! Stan poseduje... više

1.111.079€ (4 688 €/m²)

  • 5 soba
  • 237m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića, 92m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića 3.5, 92m2 (dve terase 16m2+5m2), 8/8, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi... više

420.000€ (4 565 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 8/8 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD, JEDNOIPOSOBAN STAN 43m2, NOVOGRADNJA, NAMEŠTEN, TERA

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 43 m2, smešten u novijoj zgradi na mirnoj i... više

137.700€ (3 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova

Moderan stan u centru Jagodine - Mogućnost plaćanja na rate

Širi centar, Jagodina

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite... više

90.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 6/6 spratova

Prodaja jednosobnog moderno uredjenog i potpuno nameštenoh stana, Centar 35m2

Centar, Novi Sad

U ponudi je jednosoban stan za prodaju u Novom Sadu, u strogom centru, Stari Grad, na izuzetnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan površine 35m2... više

128.520€ (3 672 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 3.sprat

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1200 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

37.200€ (1 200 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova