Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1889 oglasa

Blok 65 - Tadije Sondermajera, 140m2 - 799.000e

Blok 65, West 65, Beograd

Novi Beograd, Blok 65 - Tadije Sondermajera 140m2, 5.0, 19/22, CG (kalorimetri), 3 lifta Luksuzno opremljen i vrlo svetao petosoban stan,... više

799.000€ (5 707 €/m²)

  • 5 soba
  • 140m²
  • 19/22 spratova

LUX novogradnja 4.0 153m2 504900e

Voždovac, Beograd

Prodaje se četvorosoban stan lux novogradnja na Voždovcu Vojvode Stepe preko puta škola i vrtiċa na samo 6 km od centra grada, Posebna pažnja... više

504.900€ (3 300 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 153m²
  • 7./9 spratova

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 3.5, 83m2, 305000 EUR

Dimitrija Tucovića, Beograd

Prostran komforan stan u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini javnog prevoza, škola, vrtića, snabdevanja, bolnice i svih sadržaja... više

305.000€ (3 674 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 392000€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu... Agencijska oznaka stana 1100351,... više

392.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan 49.22m², I sprat, Rvati, Obrenovac – 88.596€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

88.596€ (1 808 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan i apartman, tržni centar Roda, peti sprat, cg

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini tc Roda. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji za miran porodičan zivot. Nalazi se na petom... više

102.070€ (1 594 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 64m²
  • 5/6 spratova

Palilula, Borča, JNA, 2.5, 45m2, 104000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 117664, VI/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se nov... više

104.000€ (2 311 €/m²)

  • 3 soba
  • 45m²
  • 6/6 spratova

Vračar, Južni Bulevar, Vojvode Hrvoja, 3.0, 64m2, 290000 EUR

Južni Bulevar, Beograd

Veoma luksuzan stan u izuzetnoj zgradi, moderno i vrlo kvalitetno uređen - oprema premium kvaliteta (stolarija, keramika, sanitarije, parket).... više

290.000€ (4 531 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

Zemun, Gornji grad - Banatska, 95m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Banatska 3.5, 95m2 (lođa 2.3m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju moderan i funkcionalan troiposoban... više

290.000€ (3 052 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 95m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen trosoban stan (Pupinova palata) ID#1001199

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom... više

488.735€ (6 695 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 7/8 spratova

Čair, troiposoban stan

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više

134.000€ (1 576 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Labudovo brdo, , 2.5, 84m2, 210000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 15/15 spratova