Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1879 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 370000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102332. Cena stana 370.000eu + 3% agencijske provizije. Centar, blizina Dunava. Jedinstveno u ponudi, četvorosoban... više

370.000€ (3 189 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/7 spratova

Na prodaju dvosoban stan, 52m2, Podbara

Podbara, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Almaški kraj (Podbara), površine 50 m2. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od ukupno dva... više

135.000€ (2 596 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

3.0, Ratko Jović

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život,... više

115.000€ (1 796 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan 45m2, Palilula

Nova železnička kolonija, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 45m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan je uknjižen na 32m2, zahvaljujući iskorišćenim kosinama i... više

75.000€ (1 666 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 7/7 spratova

Troiposoban stan 64m2, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan 64m2, u blizini Bulevarskog parka, Čaira, bolnice i centra grada. Stan se nalazi na petom spratu, kvalitetne starogradnje... više

120.000€ (1 875 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska, 55m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan, smešten u srcu... više

249.000€ (4 527 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Čelopečka, 110m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Čelopečka 4.0, 110m2 (terasa 9m2), 4/7, CG sa kalorimetrima, lift, interfon, video nadzor Kvalitetna zgrada u završnoj... više

415.800€ (3 780 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 4/7 spratova

2.5, Novogradnja, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice,... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Stari grad, centar - Hilandarska, 58m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Hilandarska 2.0, 58m2 (terasa 3m2), 4/4, EG/podno, inverter klime, lift, telefon, video interfon Na ekskluzivnoj lokaciji... više

285.000€ (4 913 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 4/4 spratova

Troiposoban stan 113.63 m², III sprat, Obrenovac – 189.500€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju troiposoban stan u Obrenovcu ukupne površine 113.63m2 koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji... više

189.500€ (1 676 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 113m²
  • 3.sprat

Vračar, Čubura - Vardarska, 152m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Vardarska 5.0, 152m2, dve terase, 5/6, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Retka prilika na jednoj od najprestižnijih... više

960.000€ (6 315 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 152m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Rotkvarija, Kraljevića Marka, 2.5, 51m2, 152000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 131296, I/, lift, terasa, garaza, parking, podrum. **Prodaje se odlicno renoviran dvoiposoban stan od 51m² na mirnoj lokaciji... više

152.000€ (2 980 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 1.sprat