Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1878 oglasa

Novi Sad, Lipov gaj - Odličan, renoviran dvosoban stan ID#1000984

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, komforan, kompletno renoviran dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj; na jednoj od... više

164.800€ (2 496 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan 67m2 grejne površine sa tri terase koje su još 11m2 u lepom, mirnom delu Duvaništa, u blizini su trgovinskih lanaca, škola ,... više

154.500€ (1 980 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/9 spratova

4.0, Pantelej, Studenička, Lift

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju prelep veliki neuseljavan stan na odličnoj lokaciji na Panteleju. U blizini su razne trgovine, kafići, Lidl, autobuska stajališta...... više

180.000€ (1 208 €/m²)

  • 4 soba
  • 149m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001165

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Predstavljamo odličan, kompletno renoviran dvoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

175.100€ (3 367 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/5 spratova

Svetao i funkcionalan stan kod Delta Planet – 37m², odmah useljiv

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban stan površine 37m², na 5. spratu (od 7) u zgradi sa liftom, u neposrednoj blizini Delta Planet-a.... više

107.000€ (2 891 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 3/5 spratova

Dvosoban stan 53 m², Aerodrom, Kragujevac, 1. sprat

Aerodrom, Kragujevac

Ukoliko tražite udoban i komforan stan na odličnoj lokaciji, ovo je prilika za vas. Na prodaju stan površine 53m2 u naselju Aerodrom. Stan... više

96.000€ (1 811 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan u K Kompleksu sa pogledom na Akva Park

Akva Park, Jagodina

U ponudi je jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji u srcu turističke zone u Jagodini, karakterističan po velikoj balkonskoj terasi sa pogledom... više

63.000€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 7/7 spratova

Gradska lokacija, Tesla, Kneza Mihaila Obrenovića , 3.0, 70m2, 132000 EUR

Tesla, Pančevo

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum.... više

132.000€ (1 885 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²

Jednoiposoban stan u izgradnji Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

Novi stambeni objekat nalazi se u užem centru Kragujevca, u mirnoj gradskoj zoni nadomak ključnih sadržaja: glavnog hrama, gimnazije, centralnog... više

98.500€ (2 188 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

Prostran porodični stan od 97m² u srcu Obrenovca – samo 200m od gradskog tr

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U prodaji je izuzetno komforan trosoban stan površine 97m², smešten na drugom spratu kvalitetno održavane zgrade, u jednoj od najtraženijih... više

192.000€ (1 979 €/m²)

  • soba
  • 97m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvosoban stan ID#1001101

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Žarka Vasiljevića. Uknjižen renoviran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone,... više

195.200€ (4 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 370000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102332. Cena stana 370.000eu + 3% agencijske provizije. Centar, blizina Dunava. Jedinstveno u ponudi, četvorosoban... više

370.000€ (3 189 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/7 spratova