Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1878 oglasa

Prodaja jednoiposobnog stana 41 m² – Rotkvarija, Novi Sad – visoko prizeml

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Rotkvarija, ukupne površine 41 m², smeštenog na visokom... više

154.500€ (3 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

154.500€ (3 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp.sprat

Stan u kući u centru Smedereva

Smederevo

Stan se nalazi u samom centru Smedereva,u blizini bolnice Sveti Luka,gradskog bazena sa teretanom i sportskim centrom. Vodi se kao prizemlje,ali... više

68.000€ (860 €/m²)

  • soba
  • 79m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 41m2, 155500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 130995, V/, klima, lift, terasa, podrum. PRODAJE SE — Kompletno renoviran i namestен stan | Bulevar Oslobodjenja Stan na odlicnoj... više

155.500€ (3 792 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Kej - Uknjižen troiposoban stan ID#1001012

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan troiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtraženijih... više

306.400€ (3 604 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Kej - Uknjižen četvoroiposoban stan ID#1001010

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan četvoroiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtaženijih... više

403.760€ (3 605 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 112m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Bulevar - Uknjižen dvoiposoban dupleks ID#1001038

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar, ulica Novosadskog sajma. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace,... više

169.950€ (1 909 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 89m²
  • 6.sprat

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan + parking ID#1001206

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

236.900€ (3 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1098575, cena stana je 130.000e +3% agencijske provizije, Novi Sad, Podbara, 48 m2, dvosoban, prvi sprat. Lokacija stana... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Liman III - Uknjižen dvosoban stan ID#1001186

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Uknjižen, odličan dvosoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak... više

153.800€ (2 957 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 4/13 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 170000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1102226 - Cena 172 000 eur-a + 3% agencijske provizije. Na prodaju trosoban stan od 58m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji,... više

170.000€ (2 931 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101721 - Cena 170 000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan u blizini Futoške pijace. Po strukturi je... više

170.000€ (3 269 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova