Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1878 oglasa

Novi Sad, Socijalno - Jednoiposoban stan ID#1001163

Socijalno, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Izdvajamo iz ponude jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

139.050€ (3 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više

167.079€ (1 654 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Krunska, Braće Nedić, 4.0, 250m2, 1250000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 123527, III/V, lift, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Otmen i udoban porodican stan, po strukturi 4.0, uknjizen... više

1.250.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 250m²
  • 3/5 spratova

Stan 54m2 u blizini parka Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan novije gradnje na top lokaciji u blizini parka Čair i centra grada, 54 m2, cg, stolarija drvo-aluminijum, blind vrata,... više

135.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 7/7 spratova

3.0 stan u Zemunu, ima i garazno mesto ID#5674

Centar, Zemun, Beograd

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada... više

204.400€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

Stan, Zlatibor, 31,90m2

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaju izuzetan apartman od 31,90 metara kvadratnih, po strukturi garsonjera. Apartman se nalazi u samom centralnom delu Zlatibora, nedaleko... više

82.400€ (2 658 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001207

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

209.100€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Tvoj novi dom u srcu Kragujevca – Erdoglija, 76m²

Erdoglija, Kragujevac

Prava prilika koju ne treba propustiti! Zamislite stan u kojem imate dovoljno prostora za komforan život, mirnu lokaciju, a opet ste na svega... više

110.000€ (1 466 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 310000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijsk oznaka 1102222 - CENA 310000 + 3% agencijska provizija. CENA sa nameštajem. Uknjižen lux stan na naj traženijoj lokacijim, Grbavici.... više

310.000€ (3 131 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 4/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 230000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 110245 - Cena je 230 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan na Telepu - Bulevar Patrijarha Pavla. Stan... više

230.000€ (2 804 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 82m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen trosoban stan ID#1001046

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan, uknjižen, kompletno namešten trosoban stan u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih... više

182.000€ (3 192 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100664, cena stana je 151.000e +3% agencijske provizije, Novi Sad, Bulevar, 57 m2, dvoiposoban, šesti sprat ( ne i... više

150.000€ (2 631 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 6/7 spratova