Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 127911, VI/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Vrhunska gradnja. Debljina... više
607.000€ (4 598 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130498, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više
98.050€ (1 850 €/m²)
Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd
3.0, 72m2, 4/4, EG, renoviran, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Zeleni venac se nalazi u centralnom delu grada na opštini Savski venac,... više
225.000€ (3 125 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Beograd na vodi - BW Perla - DIREKTAN POGLED NA REKU - BISER PRESTIŽA 4.0, 148m2 (dve terase 23m2), 12/25, CG, lift, telefon,... više
926.888€ (6 262 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Odlican stan na fantasticnoj lokacijii. Uknjizen na 76m2, mereno 84m2.Zgrada salonskog tipa, pristojno ocuvana. Stan je odlicno odrzavan, renovirano... više
420.000€ (5 000 €/m²)
Hala Pionir, Palilula, Beograd
3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica... više
306.000€ (3 974 €/m²)
Borča, Palilula, Beograd
U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog... više
110.000€ (2 682 €/m²)
Skadarlija, Stari Grad, Beograd
2.5, 57m2, vpr/2, TA, ostava, interfon, internet, ktv, parking, podrum, salonac Vrhunska lokacija na samo desetak metara od Skadarlije i Trga... više
258.000€ (4 526 €/m²)
Kneževac, Rakovica, Beograd
1.5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima... više
112.000€ (3 111 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 15623, PK/PK, terasa, uknjizen, za renoviranje, ulaz mermerni, fasada nova, parking, ostava, stambena zgrada. Potkrovlje koje... više
310.000€ (3 875 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
Izuzetan, dvostrano orijentisan stan(jug - zapad), sa divnim i ocaravajucim panoramskim pogledom prema reci i gradskom jezgru. Nekretnina se... više
395.000€ (4 759 €/m²)
Centar, Zemun, Beograd
Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada... više
204.400€ (2 800 €/m²)