Za upit stanova Beograd vlasnik stanova pronađeno 1823 oglasa

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U NASELJU SUNNYVILLE SA GARAZOM

Visnjicka Banja, Palilula, Beograd

Prodajemo prelep, kompletno namesten stan na divnoj poziciji u naselju Sunnyville. Opremljen izuzetno kvalitetnim namestajem, vrlo pazljivo... više

255.000€ (3 445 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina, 62m2

Delta City, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina 2.0, 62m2 (terasa 5m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, parking U podudi stan u luksuznoj... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/6 spratova

Stari Grad, Skadarlija - Cetinjska 48m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj... više

330.000€ (6 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić, 77m2

Cvetkova pijaca , Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 3.0, 77m2 (terasa 7m2), 4/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je kvalitetan,... više

269.500€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Novi Lux stan 87m2 u srcu Železnika

Železnik, Čukarica, Beograd

Stan 87m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

169.650€ (1 950 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 4.0, 119m2, 357000 EUR

Dušanovac, Beograd

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija,... više

357.000€ (3 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 4/5 spratova

Zemun, Zemun polje, Jeremije Stanojevića, 2.5, 57m2, 105500 EUR

Zemun Polje, Beograd

Nov, neuseljavan stan. Odlično iskorišćen prostor, mali hodnik, veliki dnevni boravak u čijem sklopu je kuhinja, dve spavaće sobe, prostrano... više

105.500€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 1/1 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 110m2 , 2T , 498000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 4.0, 110 m2 sa 2 terase, V od IX spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

498.000€ (4 527 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 5.sprat

Beograd, Stari Grad- Kopitareva Gradina 2.0 37m2

Kopitareva Gradina, Beograd

Beograd, Stari Grad- Kopitareva Gradina Džordža Vašingtona 2.0, 37m2 U jednoj od najlepših i najmirnijih ulica Starog Grada, u neposrednoj blizini... više

160.000€ (4 324 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²

Vračar, Hram Svetog Save - Braničevska, 148m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Braničevska 4.0, 148m2, terasa, 2/4, podno grejanje, toplotne pumpe, lift U ponudi četvorosoban stan u luksuznoj... više

784.400€ (5 300 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U BLOKU 23, NOVI BEOGRAD

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na trecem spratu u zgradi jako kvalitene gradnje u blizini Sava Centra I Arene. Nepokretnost je delimicno adaptirana... više

264.000€ (3 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat