Galenika, Zemun, Beograd
Na prodaju dvosoban stan uknjižen na 57 m² građevinske površine i 51 m² korisne površine. Nalazi se u mirnom i lepom delu Galenike, u blizini... više
142.000€ (2 491 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
Odličan jenoiposoban stan, potupuno renoviran, nadomak Autokomande. Prodaje se sa stvarima. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, spavaća... više
99.000€ (2 414 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 130199, I/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. **POVOLJNO**Ususkan i tih 2.0 salonac od 68m2, nedaleko od... više
195.000€ (2 867 €/m²)
Bulbulder, Zvezdara, Beograd
KONTAKT 0653503551 Stan u zgradi novije gradnje, odlične pozicije, na prvom spratu, funkcionalalan, dvosoban, sa lođom i terasom , dvostrano... više
130.000€ (2 452 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Agencijski ID: 110789, II/IV, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena... više
580.000€ (2 148 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 121058, VPR/V, uknjizen, renoviran, parking. Stan je u novijoj zgradi, fasadne cigle, pored zvezdarske sume. Odlican raspored,... više
199.000€ (3 158 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 3.5, 74m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, klima, lift, interfon, podrum U ponudi za prodaju odličan, troiposoban... više
305.000€ (4 121 €/m²)
Leštane, Beograd
Agencijski ID: 116260, PR/II, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stanovi na odlicnoj... više
51.000€ (1 700 €/m²)
Hadžipopovac, Palilula, Beograd
Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 49m2 (lođa 8m2), 1/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više
181.300€ (3 700 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park.... više
485.000€ (2 461 €/m²)
Crveni Krst, Beograd
Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, uknjižene površine... više
595.000€ (5 000 €/m²)
Stari Košutnjak, Rakovica, Beograd
Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5.0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju... više
230.000€ (2 300 €/m²)