Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1832 oglasa

Novi Beograd, Stari Merkator, Gramšijeva, 3.0, 60m2, 270000EUR

Blok 11 C (stari Merkator), Beograd

Agencijski ID: 127709, I/IV, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

270.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Kotež, Olge Jovičić, 5.0, 100m2, 180000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 106507, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Stan je petosoban, u donjem delu stana su spavaca soba, kupatilo i dnevna soba... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 2.sprat

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 46m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

147.200€ (3 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/8 spratova

Rakovica, Kneževac, Kneževačka, 5.0, 82m2, 180000 EUR

Kneževac, Beograd

U prizemlju novije kvalitetne zgrade petosoban stan sa lepim rasporedom prostorija. Svetao stan, visine 2,7m. Sređen, bez ulaganja. Grejanje... više

180.000€ (2 195 €/m²)

  • 5 soba
  • 82m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 53m2, 98050EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130553, II/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

98.050€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Voždovac, Voždovačka crkva, -, 2.0, 49m2, 174600 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Oldičan stan u blizini Crkve svetog Konstantina i Carice Jelene, u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji. Stan je površine 48.5m2. Nalazi na... više

174.600€ (3 563 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Stan u izgradnji, 62 m² – Rvati (Obrenovac) - 99.200€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

➡️ Dvoiposoban | 2. sprat | Rok završetka: kraj 2026. godine Prodaje se dvoiposoban stan površine 62 m², u okviru novog stambeno-poslovnog objekta... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva, 58m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva 2.0, 58m2 (terasa 10m2), PR/11, CG, lift U ponudi trostrano orijentisan stan, okrenut ka parku, u zgradi... više

234.000€ (4 034 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/11 spratova

Voždovac, Medaković, Braće Srnić, 1.5, 45m2, 145000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju... više

145.000€ (3 222 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

VRACAR HRAM 74m2 , 2 , 259000e

Hram, Vracar, Beograd

Odlican prostor, nov, useljiv, na odlicnoj poziciji, u blizini Hrama Svetog Save. PREDSOBLJE, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVACE SOBE, KUHINJA SA TRPEZARIJOM,... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje

LUKSUZAN SESTOSOBNI PENTHOUSE

Sumice, Vozdovac, Beograd

Nesvakidasji penthaus u neposrednoj blizini parka I sportskog centra Sumice, koji se prostire na impozantnih 250m2 u jednom nivou, dvostrano... više

800.000€ (3 200 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 250m²
  • 8.sprat

Voždovac, Bulevar oslobođenja, Jove Ilića, 4.0, 138m2, 455400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129199, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza. Lux penthouse na prestiznoj... više

455.400€ (3 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 138m²
  • 5/5 spratova