Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1832 oglasa

Jednoiposoban stan u novogradnji 40.63m², I sprat, Obrenovac, CENTAR - 81.260m

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više

81.260€ (2 031 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Voždovac, Ustanička, Glasinačka, 1.0, 38m2, 152000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131273, III/IV, lift, uknjizen. Prodaje se jednosoban stan od38m2,+7m2 terasa,sastoji se od velike dnevne sobe,kuhinje,trpezarije,kupatila... više

152.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3/4 spratova

- stari grad sf 2661

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Prodaje se dupleks u Ulici Šanticevoj na Dorćolu, 131m2, sa predivnom terasom, studiom i zajedničkom prostorijom. Zgrada nema lift. U potpunosti... više

430.000€ (4 095 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 105m²
  • 4.sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 2.0, 56m2, 276888 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

276.888€ (4 944 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 6/9 spratova

Stari grad, Centar, Kraljevića Marka, 2.5, 54m2, 300000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 46424, II/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Stan se nalazi u zgradi pod zastitom drzave. Gradnja... više

300.000€ (5 555 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/5 spratova

Novi Beograd, Stari Merkator, Gramšijeva, 3.0, 60m2, 270000EUR

Blok 11 C (stari Merkator), Beograd

Agencijski ID: 127709, I/IV, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

270.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Kotež, Olge Jovičić, 5.0, 100m2, 180000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 106507, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Stan je petosoban, u donjem delu stana su spavaca soba, kupatilo i dnevna soba... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 2.sprat

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 46m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

147.200€ (3 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/8 spratova

Rakovica, Kneževac, Kneževačka, 5.0, 82m2, 180000 EUR

Kneževac, Beograd

U prizemlju novije kvalitetne zgrade petosoban stan sa lepim rasporedom prostorija. Svetao stan, visine 2,7m. Sređen, bez ulaganja. Grejanje... više

180.000€ (2 195 €/m²)

  • 5 soba
  • 82m²

PRODAJA, 3.0 STAN U ZEPTERRI, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Nepokretnost se nalazi u novoizgradjenom kompleksu Zepterra na Novom Beogradu, koji je sinonim za visokokvalitetnu gradnju najvisih standarda.... više

279.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 53m2, 98050EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130553, II/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

98.050€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Voždovac, Voždovačka crkva, -, 2.0, 49m2, 174600 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Oldičan stan u blizini Crkve svetog Konstantina i Carice Jelene, u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji. Stan je površine 48.5m2. Nalazi na... više

174.600€ (3 563 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova