Vidikovački venac, Rakovica, Beograd
Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan,... više
290.000€ (2 959 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 127151, klima, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, ostava. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca... više
135.000€ (4 821 €/m²)
Zvezdara, Zvezdara, Beograd
U ponudi je trosoban stan smesten u modernom stambenom kompleksu koji postavlja nove standarde savremenog stanovanja. Nalazi se u mirnom i elitnom... više
228.500€ (3 360 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta,... više
380.000€ (4 750 €/m²)
Vozdovac, Vozdovac, Beograd
U neposrednoj blizini farmaceutskog fakulteta, I glavne ulice (Vojvode Stepe), nalazi se ova mala ulica sa lepim drvoredom, (ispunjena dvospratnim... više
169.000€ (2 414 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Idealni za porodice Na prodaju su trosobni stanovi površine 65–68 m² u kvalitetnoj novogradnji, savršeni za porodice koje traže prostran, komforan... više
129.620€ (2 025 €/m²)
Crveni Krst, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vilovskog, 5.0, 160 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, cg sa kalorimetrima,... više
590.000€ (3 687 €/m²)
Blok 65, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 12/12, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više
550.000€ (4 104 €/m²)
Višnjička Banja, Beograd
Agencijski ID: 96539, I/, terasa, uknjizen. Fenomenalan i prostran stan u Visnjickoj Banji, smesten u mirnom i prijatnom okruzenju. Stan se... više
200.000€ (2 816 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 131701, III/VIII, lift(2), terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Na atraktivnoj lokaciji na Neimaru, u luksuznoj... više
325.000€ (4 710 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 116727, I/III, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Zavrsetak... više
204.000€ (3 000 €/m²)
Fontana, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Fontana - Pariske komune 2.0, 77m2 (dve terase i lođa 15m2), 9/9, CG, dva lifta, klima, interfon, parking Na jednoj od najtraženijih... više
220.000€ (2 857 €/m²)