Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1832 oglasa

Rakovica - Vidikovački venac, 98m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan,... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1/6 spratova

Mirijevo , Centar, 3, 0 Odlican ID#5688

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

MIRJEVO,CENTAR, TROSOBAN STAN ADAPTIRAN U TROIPOSOBAN,ODLIČAN Ovaj fantastičan stan, funkcionalan, svetao i prostran, dvostrano orijentisan,... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/10 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN, NOVOGRADNJA, ZVEZDAR-AVIV PARK

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je trosoban stan smesten u modernom stambenom kompleksu koji postavlja nove standarde savremenog stanovanja. Nalazi se u mirnom i elitnom... više

228.500€ (3 360 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4.sprat

Palilula, Karaburma, Milorada Dimitrijevića , 2.0, 51m2, 230000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 105351, I/VII, lift, uknjizen, nov, novogradnja, ostava. Stan u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem , svetao , bez... više

230.000€ (4 509 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/7 spratova

Rakovica, Miljakovac, Borska, 3.0, 79m2, 199000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 105943, I/V, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava,... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 1/5 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 80m2 , T , 380000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta,... više

380.000€ (4 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 10.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN NA VOZDOVCU U BLIZINI FARMACEUTSKOG FAKULTETA

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

U neposrednoj blizini farmaceutskog fakulteta, I glavne ulice (Vojvode Stepe), nalazi se ova mala ulica sa lepim drvoredom, (ispunjena dvospratnim... više

169.000€ (2 414 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Trosobni stanovi 64.81m² - 67.79m² | Obrenovac (CENTAR) - 129.620€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Idealni za porodice Na prodaju su trosobni stanovi površine 65–68 m² u kvalitetnoj novogradnji, savršeni za porodice koje traže prostran, komforan... više

129.620€ (2 025 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • .sprat

VRACAR CRVENI KRST 160m2 , T , 590000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vilovskog, 5.0, 160 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, cg sa kalorimetrima,... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 3.sprat

Trosoban stan, Autokomanda , lux ID#1632

Autokomanda, Voždovac, Beograd

LUKSUZAN TROSOBAN STAN NA VOŽDOVCU – KOD AUTOKOMANDE | NOVOGRADNJA Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 83 m², smešten na 3. spratu... više

253.150€ (3 050 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 2.0, 56m2, 168000 EUR

Dušanovac, Beograd

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića, 134m2

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 12/12, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više

550.000€ (4 104 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 134m²
  • 12/12 spratova