Za upit stan pronađeno 4993 oglasa

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa, 86m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa 2.0, 86m2, 1/4, TA, interfon Dvostrano orijentisan salonski stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi... više

328.500€ (3 819 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 86m²
  • 1/4 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 149m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 149m2 (terasa 20.99m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

774.176€ (5 195 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

Nekretnina koja se retko pojavljuje – centar Jagodine

Centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Stan u centru grada sa tri spavaće sobe

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je... više

128.900€ (1 718 €/m²)

  • Garsonjera
  • 75m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dupleks kod Botaničke – uknjižen, fleksibilna namena

Botanička bašta, Palilula, Beograd

U ponudi je funkcionalan dupleks u kući, potpuno uknjižen, na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije... više

210.000€ (3 559 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • vp/1 spratova

Na prodaju dvosoban stan 60m² – odlična lokacija!

Kajsijar, Jagodina

Na prodaju je stan površine 60 m², idealan za porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od: ✔️ dve prostrane spavaće sobe... više

55.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

Dupleks stana po veoma povoljnoj ceni za porodice sa više dece

Vašarište, Jagodina

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto... više

85.000€ (1 024 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

3.0. Somborski Bulevar

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji na Somborskom Bulevaru. U blzini su autobusko stajalište, marketi...... više

126.000€ (1 247 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5.sprat

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu- mogućnost kredita na 12 godin

Akva Park, Jagodina

Veći luksuzan stan smešten u jedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 3/6 spratova

Odličan Apartman- novogradnja, 32m2, vpr, Kopaonik, kod Kraljevih Čardaka

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju odličan apartman u neposrednoj blizini resorta - Kraljevih Čardaka. Izvanredan za izdavanje, jer se nalazi u prelepom okruženju,... više

65.000€ (2 031 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/5 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 36.88 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

62.696€ (1 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 2/3 spratova