Za upit stan vrnjacka Banja pronađeno 104 oglasa

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

87.000€ (1 526 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Prodaja dvosobnog stana 50m² u ekskluzivnom kompleksu BUKET

Vrnjačka Banja

Na prodaju moderan dvosoban stan u okviru stambenog kompleksa BUKET, zgrada KALA, na 2. spratu zgrade sa liftom. Površina stana je 50m², a raspored... više

83.000€ (2 075 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/3 spratova

PRODAJA STANOVA VRNJAČKA BANJA – JEDNOIPOSOBAN STAN

Centar, Vrnjačka Banja

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije... više

98.000€ (2 130 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – odlična lokacija blizu centra

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta... više

78.498€ (2 453 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2/6 spratova

Centar, Vrnjačka Banja

174.500€ (2 237 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 47.13 m²

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju prelep stan u mirnom delu Vrnjačke Banje, u centru grada, na samo 100 metara od opštine, Doma zdravlja i Vrnjačkih termi. Stan površine... više

88.000€ (1 872 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan 41 m², Centar Vrnjačke Banje, 2. sprat

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom... više

77.000€ (1 878 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Jednoiposoban stan u centru Vrnjačke Banje, 37 m²

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju je funkcionalan i lepo uređen stan u Vrnjačkoj Banji, u samom centru, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini opštine... više

82.000€ (2 216 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan 45, 92 m², Raj, Vrnjačka Banja, 1. sprat

Raj, Vrnjačka Banja

U mirnom delu Vrnjačke Banje, u naselju Raj, u blizini akva parka, nalazi se stan u izgradnji površine 45,92 m². Stan je odlično iskorišćenog... više

78.100€ (1 735 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA JEDNOSOBNOG STANA

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja jednosobnog stana u Vrnjačkoj Banji površine 48,62m², u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u prirodnom okruženju, uz savršen balans... više

82.700€ (1 722 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Jednoiposoban stan 40 m², Centar, Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju apartman u Vrnjačkoj Banji, u centru, u blizini autobuske stanice. Ova nekretnina predstavlja odličnu investicionu priliku, kako... više

90.000€ (2 250 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan u prizemlju, Vrnjačka Banja, Raj

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi u prizemlju stambene zgrade od 4 sprata i ima površinu... više

117.368€ (2 173 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/4 spratova