Za upit stan vrnjacka Banja pronađeno 104 oglasa

PRODAJA LUKSUZNOG STANA U VRNJAČKOJ BANJI – 149m², NOVOGRADNJA

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju luksuzan stan površine 149m² u Vrnjačkoj Banji, na odličnoj lokaciji u blizini Aqua parka "Raj". Stan se nalazi u novogradnji završene... više

275.000€ (1 845 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 149m²
  • 3/3 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.10m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

66.470€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

63.053€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

85.383€ (2 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 28.64 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

48.688€ (1 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • -1/3 spratova

Prodaje se stan u Vrnjačkoj Banji – idealna investicija!

Širi centar, Vrnjačka Banja

U ponudi je funkcionalan stan površine 27m², smešten na drugom spratu stambene zgrade, na odličnoj lokaciji – u blizini Aqua parka, šetališta... više

60.000€ (2 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 2/2 spratova

- vrnjacka banja sf 2594

Raj, Vrnjačka Banja

. Prodaje se apartman u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj, 100 m od Aqua parka i 500 m od glavnog šetališta. ag provizija 2% više

42.500€ (1 634 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 26m²
  • 1.sprat

Na prodaju stan u centru Vrnjačke Banje 38m2

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaje se stan u samom centru Vrnjačke Banje, na prvom spratu stambene zgrade starije gradnje. Stan je za adaptaciju, što pruža idealnu priliku... više

35.000€ (921 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stana – Vrnjačka Banja, novogradnja, 33m², potpuno namešten, parki

Vrnjačka Banja

Prodaje se moderan i potpuno namešten stan površine 33m² u novogradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u neposrednoj... više

72.600€ (2 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

132.500€ (1 743 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1/4 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više... više

71.500€ (1 833 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Prodaja garsonjere 47m² u izgradnji – odlična lokacija Vrnjačka Banja | Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju garsonjera površine 47m² u izgradnji na odličnoj lokaciji u Vrnjačka Banja. Stan se nalazi u novom stambenom objektu u izgradnji... više

103.400€ (2 200 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova