Za upit stan Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 163000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101475. CENA stana 165 000e + 3% agencijske provizije. Uz ovu ponudu dodatno nudimo i garažno mesto u suterenu po odličnoj... više

163.000€ (2 629 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 280000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101800, cena nekretnine je 280.000 e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 91 m2, trosoban, prvi sprat. Fantastičan... više

280.000€ (3 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 167500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101775, CENA: 154.100 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju je prostran stan na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 163000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101124. CENA stana 163 000e + 3% agencijske provizije. NOVO NASELJE, porodičan stan, miran kraj, povezan sa gradom. Dvosoban... više

163.000€ (2 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 300000€

Novo Naselje, Novi Sad

Kompletno nov penthouse od 87 m2, sa terasom od 180m2, garažom i parking mestom. Agencijska oznaka stana 1099596, CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM... više

300.000€ (3 448 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 509850€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099939 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen LUX NAMEŠTEN STAN u samom Centru grada, nadomak... više

509.850€ (4 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 5/6 spratova

Jednoiposoban stan PETROVARADIN, 80000€

Gradic, Novi Sad

GRADIĆ -PETROVARADIN, ZA RENOVIRANJE, ODLIČAN ZA IZDAVANJE Agencijska oznaka 1099048. CENA 80. 000E +agencijska provizija 3% u prodaji manji... više

80.000€ (2 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/1 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093385... Objavljena cena plus 3% provizije... Prodaje se kompletno namešten uknjižen stan. Stan poseduje spavaću sobu, prostran... više

150.000€ (3 658 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 126700€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1090983 - Uknjižen dvosoban stan odličnog rasporeda u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine na Novoj Detelinari. Dobro održavan.... više

126.700€ (3 090 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 113300€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094257 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Veliki dvosoban stan na Adicama u blizini Novosadskog puta. Stan se nalazi... više

113.300€ (928 €/m²)

  • 2 soba
  • 122m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Železnička stanica - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001072

Železnička stanica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini osnovne škole, glavne autobuske... više

169.950€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen, renoviran dupleks ID#1001160

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, po strukturi troiposoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj... više

442.900€ (3 630 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 122m²
  • 7/7 spratova