Detelinara, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102537 - Cena 115.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se funkcionalan stan na Detelinari, površine 52m2. Nekretnina je... više
115.000€ (2 211 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102201, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Detelinara, 67 m2, dvoiosoban, drugi sprat. Prodaje... više
234.500€ (3 500 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Agencijska oznaka-1102433 CENA 165.000e + 3% agencijska provizija. Delimično renoviran, radjena stolarija, kupatilo, podovi. Stan se sastoji... više
165.000€ (2 323 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Detelinara, održavan, 46m2, komplet namešten+++Agencijska oznaka stana 1097749, Detelinara, dvosoban, 46m2, drugi sprat.. Dvosoban odžavan stan,... više
150.000€ (3 260 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Cena stana 120,000 eu+ 3% agencijske provizije. Uknijžen dvosoban stan na Detelinari. Odličan raspored sa komotnim sobama i odvojenom kuhinjom.... više
120.000€ (2 553 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klim Agencijska oznaka 1100949 -CENA 120.000e +3% agencijska provizija.Uknjižen... više
117.000€ (2 489 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Agencijska oznaka-1102292 CENA 121.500e + 3% agencijska provizija. Prodaje se dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Svetozar... više
121.500€ (2 700 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična lokacija pogodna kako za život tako i kao investicija. Struktura:... više
94.860€ (2 710 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – 46m² | Renoviran, uknjižen, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 46... više
126.000€ (2 739 €/m²)
Nova detelinara, Novi Sad
Prodaje se komforan i potpuno namešten dvoiposoban stan površine 63 m² na Novoj Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu stambene... više
184.500€ (2 928 €/m²)
Nova detelinara, Novi Sad
Prodaje se izuzetno lep svetao stan, dvostrano orijentisan sa lepim rasporedom prostorija. Vlasništvo 1/1, uknjižen tako da postoji mogućnost... više
156.560€ (2 060 €/m²)