Za upit stan novi nova Detelinara pronađeno 139 oglasa

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 2.5, 54m2, 140000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 124572, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno prijatan, svetao i funkcionalan stan na odlicnoj lokaciji u... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 3.0, 75m2, 152000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 103777, VI/VI, lift, terasa, nov, stambena zgrada. Prodaje se izuzetno atraktivan stan od 75.5m2 na jednoj od najtrazenijih lokacija... više

152.000€ (2 026 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Veselina Masleše 64, 1.0, 30m2, 90000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 123731, IV/, klima, uknjizen, garaza, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

90.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Dr Svetislava Kasapinovića, 3.0, 84m2, 193200EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 117649, V/V, lift, terasa(2). Ne javlja se trenutno 09.07.25 Prodaje se komforan trosoban duplex stan na trazenoj lokaciji. Donja... više

193.200€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Dr Svetislava Kasapinovića, 3.5, 70m2, 196000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 108465, III/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionalan cetvorosoban stan, iz hodnika se ulazi... više

196.000€ (2 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Detelinara - Nov dvoiposoban stan ID#1001176

Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Nov, neuseljavan po strukturi dvoiposoban stan pozicioniran na lokaciji koja je postala jedna... više

203.100€ (3 501 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Na prodaju komforan, potpuno namešten dvosoban stan na dve etaže (dupleks) u

Nova detelinara, Novi Sad

Na prodaju komforan, potpuno namešten dvosoban stan na dve etaže (dupleks) u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji! Ovaj vrlo zanimljiv, komotan... više

135.960€ (2 517 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

86.100€ (3 311 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 26m²
  • Prizemlje

Detelinara, Novi Sad

81.775€ (3 407 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje

Detelinara, Novi Sad

85.399€ (3 415 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • Prizemlje

Detelinara, Novi Sad

69.611€ (3 314 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 21m²
  • Prizemlje

Detelinara, Novi Sad

133.000€ (2 770 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • Potkrovlje.sprat