Za upit stan novi nova Detelinara pronađeno 139 oglasa

Prodaja dvosobnog porodičnog stana sa podrumom, 46m2 Detelinara Novi Sad, odli

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju je odličan dvosoban porodični stan površine 46m2 na Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu starije kvalitetne gradnje... više

133.490€ (2 901 €/m²)

  • soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 115000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101574 CENA: 125 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju je šarmantan stan odličnog i funkcionalnog rasporeda. Poseduje... više

115.000€ (2 674 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Detelinara, Milenka Grcica, 0.5, 20m2, 60000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odlicnoj lokaciji... više

60.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 20m²
  • 5.sprat

Ekstra nekretnina na mirnoj lokaciji

Nova detelinara, Novi Sad

Ne propustite priliku, budite ispred drugih. Prodaje se luksuzno sredjena garsonjera u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto... više

99.910€ (3 700 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 1/4 spratova

Prodaje se dvoiposoban stan na Novoj detelinari- 63m2

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se dvorišno orijentisan stan površine 62 m² na 4. spratu u zgradi od ukupno 5 spratova. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog... više

204.000€ (3 238 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska provizija 1102421 - CENA 155000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvoiposoban lepo renoviran dvoiposoban stan blizu sajma i Lidla.... više

155.000€ (2 583 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Detelinara, Rumenačka, 2.5, 60m2, 155000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj... više

155.000€ (2 583 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Detelinara, Kalmana Langa, 3.0, 62m2, 117800EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 131917, V/, uknjizen. Na prodaju lep, funkcionalan dupleks u prelepom kraju punom zelenila. Potpuno opremljen namestajem i novom,... više

117.800€ (1 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Detelinara, Banatska, 2.5, 45m2, 115000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127945, PR/, uknjizen, renoviran. Na prodaju dvosoban stan u funkciji dvoiposobnog 45m2 na Detelinari u Banatskoj ulici. Stan... više

115.000€ (2 555 €/m²)

  • 3 soba
  • 45m²

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na Detelinari - 68m2

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Detelinara, površine 68 m². Stan se nalazi na drugom spratu moderne stambene... više

242.760€ (3 570 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Detelinara, Kopernikova, 1.0, 25m2, 70000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129309, III/. Stan 25 m2 na Detelinari, Novi Sad, atraktivna lokacija, Sajam na 5 minuta, na trecoj etazi -potkovlje, dvorisno... više

70.000€ (2 800 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Detelinara, Rumenačka, 4.0, 132m2, 450000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118583, VI/, stambena zgrada. Prodaje se stan, 132m2, na Detelinari. Lift iz garaze u stan. Posrednicka provizija 3. Vise informacija... više

450.000€ (3 409 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 6.sprat