Za upit stan Nis pronađeno 558 oglasa

Novogradnja, niška pivara, 4.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 93.67 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

174.285€ (1 874 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan kod Delta planet-a, 70m2, uknjižen

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban uknjižen stan od 70m2, na atraktivnoj lokaciji kod Delta planet-a, u zgradi sa 2 lifta. Iz prvog hodnika ulazi se u prostranu... više

155.000€ (2 214 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 9/12 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

268.220€ (2 579 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

89.210€ (1 939 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/5 spratova

4.0, Duplex, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj, lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Crvenom Pevcu, na par minuta hoda... više

123.000€ (1 732 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²
  • 6.sprat

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

82.769€ (1 881 €/m²)

  • Garsonjera
  • 44m²
  • Prizemlje

Eksluzivna novogradnja u Čairu, trosoban, III sprat, 72 m2 plus 70 m2 te

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim... više

243.200€ (3 377 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 3/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, troiposoban, III sprat, 99 m2 plus 99 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

326.700€ (3 300 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 3/4 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 66.72m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu,... više

190.820€ (2 891 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 2/8 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

181.500€ (2 835 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 8/8 spratova

Jedinstvena ponuda, dupleks na top lokaciji, strogi centar, 231m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan višenamenski dupleks na visokom prizemlju i suterenu starije zgrade u strogom centru. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji... više

390.000€ (1 688 €/m²)

  • 4 soba
  • 231m²
  • Prizemlje/4 spratova

3.0 Bulevar Nemanjića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trososoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića. U blizini su... više

189.600€ (2 060 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 4.sprat