Za upit stan Nis pronađeno 561 oglasa

Dvosoban stan 64m2, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan 64m2, trenutno u funkciji dvoiposobnog stana u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi na trećem spratu starogradnje,... više

114.500€ (1 789 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/5 spratova

2.5, Centar, Kej

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u samom centru grada na Nišavskom... više

113.500€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 7/7 spratova

Stan na Paliluli, 2.0, 63 m2, 4. sprat, lift

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog... više

118.500€ (1 880 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 4/6 spratova

3.0 Železnička Ambulanta

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. Stan se nalazi na minut od železničke ambulante, na... više

101.000€ (1 202 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 81,94m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

144.220€ (1 780 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stan sa dvorištem na Paliluli, 93m2 + pomoćni objekat

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u manjoj porodičnoj zgradi na Paliluli, kod Kule, u blizini hotela Marica. Ukupna površina placa je 195m2. Stan ima bruto 93m2,... više

115.000€ (1 236 €/m²)

  • 2 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju troiposoban stan u useljivom, novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Po+P+6, u blizini Apelacionog suda, projektovane površine... više

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 46,27m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

83.286€ (1 810 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

2.5 stan u NOVOGRADNJI, povraćaj PDV-a!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje... više

161.750€ (2 527 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 5/7 spratova

Dva spojena trosobna stana, na drugom spratu, lift, 155 m2, Palilula

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dva spojena trosobna stana, 70 m2 i 85 m2, sa dva ulaza, uz mogućnost zasebne prodaje, jednog ili drugog. U celini, stan ima dva... više

372.000€ (2 400 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

121.283€ (2 425 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 41.88 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

79.580€ (1 940 €/m²)

  • 3 soba
  • 41m²
  • Prizemlje