Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 130170, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan od 41m2 u Kornelija... više
123.000€ (3 000 €/m²)
Liman 2, Novi Sad
Agencijski ID: 107921, I/X, lift, uknjizen. Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Ukupna neto povrsina 62 m2, bez terase 56m2. Stan je renoviran,... više
195.000€ (3 305 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad
Agencijski ID: 128740, I/VIII, klima, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja. Na prodaju odlican komforan dvosoban stan od 65m² na... više
198.250€ (3 050 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 125849, II/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. Stan je u mirnom delu Novog naselja. Gleda na dve strane: na bulevar i... više
130.000€ (2 708 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 123777, IV/, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Na prodaju klasican dvosoban stan 56m2 u Maksima Gorkog ulici na cetvrtom spratu... više
130.000€ (2 321 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 122871, I/, terasa, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni su... više
392.000€ (3 500 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 120768, I/, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodajem stan - garsonjeru u centru Novog... više
105.000€ (3 620 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijski ID: 119596, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Prodaje se atraktivan dupleks stan na Adicama,... više
130.000€ (1 884 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 119693, II/VIII, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više
217.906€ (2 625 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Agencijski ID: 118857, SUT/III, uknjizen, renoviran, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se renoviran, dvosoban stan u suterenu zgrade stare... više
93.500€ (1 989 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 129905, III/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM - LUX 48 m2, 2,0 -soban u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više
139.200€ (2 900 €/m²)
Liman 4, Novi Sad
Agencijski ID: 102577, XIII/XIV, lift, terasa, uknjizen, za renoviranje, parking, stambena zgrada. 3 zasebne sobe plus dnevna soba i trpezarija... više
175.000€ (2 134 €/m²)