Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 70000€

Klisa, Novi Sad

<p>Odličan jednoiposobaan stan u manjoj zgradi , mali troškovi. Agencijska oznaka stana je 1102442, cena stana je 70000 e+3% agencijske provizije,... više

70.000€ (1 944 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 205000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101500 - CENA je 205000 plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan na Novoj Detelinari. Stan se sastoji... više

205.000€ (2 070 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 172000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101150, cena stan je 172.000 e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar, 60 m2, dvosoban, sedmi sprat (od deset).... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 250000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100676. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se kompletno namešten - sve je već u izraženoj ceni, a u... više

250.000€ (3 623 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/7 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 442530€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Petosoban luksuzan stan u novoj urbanoj vili +++ Agencijska oznaka stana 1099935, Novi Sad, Novo Naselje. Prodaja stana u novoj urbanoj vili... više

442.530€ (2 682 €/m²)

  • 5 soba
  • 165m²
  • 1/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 103000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092469 - Jednosoban stan u centru grada,odličan za izdavanje. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Drugi sprat,... više

103.000€ (3 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Centar, Bore Prodanovića, 4.0, 127m2, 292300EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 114801, III/III, klima, terasa, uknjizen. DUPLEX LUX, 127m2, PORODICAN STAN u blizini centra. Ima 2 terase, vecu i manju. DONJI... više

292.300€ (2 301 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 4.0, 150m2, 308000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 114219, V/VI, klima, lift, terasa(2), uknjizen. ELITNI LUX DUPLEX, 150m2, OSTAVLJA BEZ DAHA. SAMO U BEOCITY! Sav namestaj radjen... više

308.000€ (2 053 €/m²)

  • 4 soba
  • 150m²
  • 5/6 spratova

Prodaje se četvorosoban stan na Grbavici - 68m2

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se potpuno nov stan, kompletno opremljen nameštajem i svim potrebnim aparatima. Stan je dizajnerski renoviran, u njemu se veoma kratko... više

218.690€ (3 216 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 68m²
  • 4/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 235000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102519 - Uknjižen četvorosoban stan na Limanu 4. Stan je jako svetao i lepo održavan. Poseduje tri spavaće sobe,, veliki... više

235.000€ (2 554 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 6/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 164000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100338 CENA 164.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen dvosoban stan u Centru grada, u neposrednoj blizini Riblje... više

164.000€ (2 827 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 274400€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094955 - LUX triplex u izgradnji na Vidovdanskom naselju, 3.5km od centra grada. Izuzetno kvalitetna gradnja, kupci sami... više

274.400€ (1 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • Prizemlje/2 spratova