Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Liman 4, , 4.0, 253m2, 0EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 126977, IV/IV, lift. Prodaje se SAMO U BEOCITY!**PENTHOUSE U JEDNOM NIVOU** - LUX NOVO ODMAH USELJIV 145 m2. BONUS: 2 velike... više

1€ (0 €/m²)

  • 4 soba
  • 253m²
  • 4/4 spratova

Prodaja četvorosobnog penthouse stana Novi Sad – Royal Residency Popovica, 1

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je luksuzan četvorosoban penthouse stan u Novom Sadu, u ekskluzivnom zatvorenom kompleksu Royal Residency... više

367.200€ (2 198 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 167m²
  • 2.sprat

Prodaje se luksuzan stan na Bulevaru Oslobođenja, 62m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja... više

175.000€ (2 822 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 62m²
  • 7.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 156750€

Cara DuŠana, Novi Sad

Kompletno renoviran dvosoban stan sa mogucnoscu kupovine parking mesta. Cena stana 156.750eu +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

156.750€ (2 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 3/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 132000€

Liman 1, Novi Sad

LIMAN I , MANJI DVOIPOSOBAN STAN , UKNJIŽEN Agencijska oznaka 1101152 . CENA 132000 + agencijska provizija od 3% Retko u ponudi manji dvoiposoban... više

132.000€ (3 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 44m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 265000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska šifra - 1099810... CENA 265.000 eura + 3 % provizije. Uknjižen komforan četvorosoban stan na Grbavici. Kvalitetna novija zgrada iz... više

265.000€ (2 789 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen četvorosoban stan ID#1001111

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Predstavljamo komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj... više

309.000€ (2 575 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 5.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – jednoiposoban stan 35m2 Mišeluk, grejanje na topl

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju jednoiposoban stan površine 35m2 na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji – Mišeluk. Nekretnina je funkcionalno... više

66.950€ (1 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat

Novi Sad, Liman 1, Jirečekova, 2.0, 62m2, 170000EUR

Liman 1, Novi Sad

Agencijski ID: 131541, IV/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju klasican dvosoban stan od 62m2 na jednoj... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Trosoban stan, Bulevar Oslobođenja / Devet Jugovi

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

OPIS: Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića.... više

202.780€ (2 856 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • vp/5 spratova

Prodaja garsonjere Novi Sad – Sajam, Bačka | Odlična investicija, 16 m2, 1.

Sajmište, Novi Sad

Prodaja garsonjere Novi Sad – Sajam, Bačka | Odlična investicija, 16 m2, 1. sprat, uknjiženo Na prodaju potpuno nameštena garsonjera u Novom... više

59.360€ (3 710 €/m²)

  • Garsonjera
  • 16m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan 40 m² Veternik | Renoviran | Terasa | Gasno grejanje | Parking

Veternik, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova