Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 128000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102508, cena nekretnine je 128.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Novo naselje, 44 m2, dvosoban, prvi sprat.... više

128.000€ (2 909 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 165000€

Klisa, Novi Sad

Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2... Agencijska oznaka stana 1101995. Cena stana je 165000e +3% agencijska... više

165.000€ (2 357 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 145000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100953, Adice, trosoban, 69m2, drugi sprat. CENA 145.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju lep stan sa svim stvarima... više

145.000€ (2 101 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 75000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099058. CENA stana 75 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan u potkrovlju od 28 kvadrat. Kuhinja, kupatilo... više

75.000€ (2 678 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 28m²
  • 3.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

189.300€ (2 201 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin cene su sa PDV moguca kupovina na kredit

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

116.050€ (2 578 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

86.400€ (2 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

409.000€ (3 380 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen dvosoban stan ID#1000894

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Dvosoban stan u neposrednoj bizini centra grada, Doma zdravlja, Bulevara kralja Petra I. Ovaj stambeni prostor... više

123.600€ (2 746 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Telep - Uknjižen četvoroiposoban stan ID#1001026

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Uknjižen veoma komforan četvoroiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV. Ovaj veoma svetao stambeni... više

396.550€ (2 937 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 135m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Telep - Neuseljavan četvorosoban stan + dva parking mesta ID#1001074

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Feješ Klare. Uknjižen, neuseljavan, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, pošte, autobuskog... više

275.700€ (2 729 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Kornelija Stankovića, 3.5, 64m2, 149990EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 131779, V/, klima, lift, uknjizen, parking. Na prodaju odlican troiposoban duplex stan u Kornelija Stankovica ulici na petom... više

149.990€ (2 343 €/m²)

  • 4 soba
  • 64m²
  • 5.sprat