Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Prodaja dvosobnog renoviranog stana sa terasom Cara Dušana 43m2

Cara Dušana, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad,... više

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Prodaje se trosoban stan na Novom Naselju - 62m2

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju trosoban stan površine 60 m² na traženoj lokaciji Novo Naselje. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

147.900€ (2 385 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • .sprat

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična loka

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična lokacija pogodna kako za život tako i kao investicija. Struktura:... više

94.860€ (2 710 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 4.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

153.736€ (1 708 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

104.945€ (2 332 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/3 spratova

Prodaja jednoiposobnog stana Novi Sad – Telep 36m2 | Novogradnja, etažno gre

Telep, Novi Sad

Struktura: Jednoiposoban stan 36m2 Lokacija: Telep, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: I sprat Grejanje: Etažno grejanje na gas Orijentacija:... više

103.000€ (2 861 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan VETERNIK, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog... više

95.000€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 88500€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 95.680 EU SA AGENCIJOM PROVIZIJOM. Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti... više

88.500€ (1 923 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 106578. Cena stana je 155.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u novijoj, lepoj zgradi na Novoj Detelinari. Objekat... više

155.000€ (3 039 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 189000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

LUX, NOVO, UKNJIŽEN, OPRMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1065205. Prodaje se lux , moderan stan na Adamovićevom naselju. Stan je moderan u novoj... više

189.000€ (4 395 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 5/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Nova Detelinara, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1101744 - CENA 138.000 + 3 % agencijske provizije. Veoma lep, kompletno namešten dvosoban stan na Novoj Detelinari, u... više

138.000€ (2 816 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 274500€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101112. CENA 274500e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju veoma prostran i komforan stan sa odličnim rasporedom, idealan... više

274.500€ (3 050 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 4/5 spratova