Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1102291. CENA 200.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se dvoiposoban, delimično namešten stan na Detelinari. Stan ima... više

190.000€ (3 064 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 250690€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102345 - CENA 250.690 sa PDV -om + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odličan nov, useljiv, četvorosoban stan , na Telepu... više

250.690€ (2 365 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 2/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

<p><span style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgba(0, 0, 0, 0.87);">Kompletno renovirana nekretnina. Agencijska oznaka stana... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 330000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka 110205 - CENA 330000 + 3% agencijska provizija. POTPUNO renoviran stan na Limanu 4. Poseduje četiri spavaće sobe, dnevni boravak... više

330.000€ (2 291 €/m²)

  • 4 soba
  • 144m²
  • 7/8 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 149000€

Cara DuŠana, Novi Sad

<p>Šarmantna nekretnina, namešten dupleks 61 m2 na dobroj lokaciji. Agencijska oznaka stana 1102025,&nbsp;149.000 e + agencijska provizija... više

149.000€ (2 442 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 6/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 126000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1102054 CENA 126.000 + 3% agencijske provizije. Na prodaju stan praktičnog i modernog rasporeda, izuzetno očuvan i bez potrebe... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 182400€

Cara DuŠana, Novi Sad

Kompletno renoviran dvosoban stan sa mogucnoscu kupovine parking mesta. Cena stana 182.400eu +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

182.400€ (2 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101672. CENA stana 160 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi trosoban stan, 69m2, odličnog rasporeda, u... više

160.000€ (2 318 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 156000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1064803 CENA: na cenu se dodaje agencijska provizija od 3 % Na prodaju prostran dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u samom... više

156.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 137200€

Bulevar, Novi Sad

Bulevar Oslobođenja, dvosoban, odličan!CENA 137200 +agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1100298, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja.... više

137.200€ (2 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/9 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 142800€

Telep, Novi Sad

Telep, dvoiposoban stan u novoj LUX vili +++ Agencijska oznaka stana 1100583, Novi Sad, Telep.CENA 142800E + agencijska provizija 3%. Obavezna... više

142.800€ (2 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 2/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100334 CENA 110.000e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN dvoiposoban duplex u Adicama, u neposrednoj... više

110.000€ (1 718 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/3 spratova