Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 120000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099625 CENA 120000e + 3% agencijske provizije. Na prodaju uknjižen KOMPLET NAMEŠTEN trosoban stan na Adicama, u neposrednoj... više

120.000€ (1 481 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 3/3 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 44000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1095163 - Cena je 44 000e + agencijska provizija 3%. Na prodaju garsonjera na Adicama. Nova gradnja, na prizemlju. Prodaje... više

44.000€ (1 629 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 77250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098375 Na prodaju dvosoban stan u suterenu. Stan je pogodan za iznajmljivanje....na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini... više

77.250€ (1 839 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 247200€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Troiposoban stan na Novom naselju. Prizemlje, terasa. Deo stana je u legalizaciji. IDS 1075017. više

247.200€ (2 548 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 97m²
  • Prizemlje/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka--1092108 Troiposoban stan na Novoj Detelinari. Kuhinja i trpezarija odvojene šankom od dnevnog boravka. U sve prostorije... više

200.000€ (2 325 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Centar, ul. Maksima Gorkog - Uknjižen trosoban stan ID#1000925

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Izdvajamo iz ponude odličan, uknjižen, veoma komforan trosoban stan. Ovaj lep stambeni prostor nalazi... više

350.200€ (3 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 115000€

Centar, Novi Sad

Centar, jednoiposoban stan, potpuno opremljen .Agencijska oznaka stana 1100364 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Novi Sad, Centar. Jednoiposoban... više

115.000€ (2 804 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Telep - Namešten dvoiposoban stan ID#1001053

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odlično održavan stan u sklopu porodične kuće, uknjižen 1/1. Na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u... više

181.280€ (2 060 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Liman I - Rednoviran, jednosoban stan ID#1001057

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Veljka Petrovića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednosoban stan na jednoj od najtraženijih i najlepših... više

143.170€ (3 976 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001172

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Braće Dronjak. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji u neposredoj blizini obrazovnih ustanova,... više

151.410€ (2 566 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 180000€

Novo Naselje - Savina, Novi Sad

<p>Agencijska šifra - 1102488... Cena 210.000 eur + 3 % provizije. UKNJIŽEN trosoban dupleks na Novom naselju - Savina. Četrvrti sprat, terasa.... više

180.000€ (2 278 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 131600€

Telep, Novi Sad

Agencijska šifra - 1102367. Cena 131.600 eur + 3% provizije. NOV - odmah useljiv dvosoban stan u kvalitetnoj novoj zgradi na Telepu. Stan se... više

131.600€ (2 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova