Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Avijatičarsko naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001183

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Avijatičarsko naselje. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih... više

191.480€ (3 191 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 2.0, 36m2, 127700EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, parking. CARA DUSANA, 36 m2, namesten, uknjizen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA.... više

127.700€ (3 547 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kornelija Stankovića, 2.0, 49m2, 147000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovica ulici.... više

147.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 7.sprat

JEDNOIPOSOBAN STAN 28m², VPR– TELEP / ADICE - 80.000€

Telep, Novi Sad

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan 28m², na granici Telepa i Adica. Stan je idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.... više

80.000€ (2 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan 39.40m², PR - Novi ritam Novog Sada - 86.680€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

86.680€ (2 222 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 115000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102537 - Cena 115.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se funkcionalan stan na Detelinari, površine 52m2. Nekretnina je... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 133500€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102395, cena nekretnine je 133.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Podbara, 38 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

133.500€ (3 513 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 135000€

VeterniČka Rampa, Novi Sad

Povoljna trosobna nekretnina. Agencijska oznaka stana 1102361. Cena stana 135.000eu + 3% agencijske provizije. Stan je uknjižen na 51 m2, ali... više

135.000€ (2 454 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 133950€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102549, cena nekretnine je 133.950E + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Cara Dusana, 47 m2, dvosoban, treći sprat.... više

133.950€ (2 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102447 – Cena 160.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u Adicama. Stan se nalazi na... više

155.000€ (1 987 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 176000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102355. Cena stana 176.000 + 3% agencijske provizije. Liman IV Oglašavamo prodaju odlično pozicioniranog trosobnog... više

176.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 234500€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102201, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Detelinara, 67 m2, dvoiosoban, drugi sprat.  Prodaje... više

234.500€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova