Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Jednosoban stan NOVI SAD, 113300€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095662 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjien lepo uredjen jednosoban stan u centru blizu Riblje... više

113.300€ (2 832 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094723 - CENA sa GARAŽOM 200.000 + gencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan - dupleks na Novoj Detelinari.... više

200.000€ (2 298 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 175100€

Novo Naselje, Novi Sad

Novo naselje, renoviran i opremljen , velika terasa+++Agencijska oznaka 1061117. Prodaje se odlično renoviran stan ulici Bate Brkića . Stan... više

175.100€ (2 366 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 197200€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1072712 - Cena je 197 200e + agencijska provizija. Uknjižen četvorosoban stan u kući sa tri stana u Petrovardinu. Objekat... više

197.200€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000954

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Cvećarska. Odličan, uknjižen dvoiposoban stan na Bulevaru Evrope. Ovaj komforan stambeni prostor čine prostran dnevni... više

180.250€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Centar - Nov dvosoban stan ID#1000989

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan dvosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

151.410€ (3 090 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Kej - Uknjižen troiposoban stan ID#1001012

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan troiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtraženijih... više

306.400€ (3 604 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001080

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Spensa, TC Promenada, Osnovnog suda i biro-a. Ovaj... više

170.980€ (2 671 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 12.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001081

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja i Limanske pijace. Ovaj stambeni prostor... više

144.610€ (2 728 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Grbavica - Odličan četvorosoban stan ID#1001103

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Puškinova. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

418.000€ (3 398 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 123m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Kej - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001119

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Dušana Vasiljeva. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno renoviran jednoiposoban stan koji se nalazi na jednoj... više

145.230€ (3 457 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001165

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Predstavljamo odličan, kompletno renoviran dvoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

175.100€ (3 367 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/5 spratova