Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Ćirpanova, 4.0, 92m2, 202400EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 118311, I/IV, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. HITNO!!!! Na prodaju cetverosoban stan 92m2 na prvom spratu u blizini... više

202.400€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Veternik, , 0.5, 25m2, 49500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116354, I/. Prodaje se garsonjera na prvom spratu u zgradi koja je u izgradnji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

49.500€ (1 980 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Podbara, , 2.0, 54m2, 154000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 116808, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Prodaje se stan, 54m2, na Podbari u delu blizu Keja. Plan:... više

154.000€ (2 851 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Telep, Futoški put, 2.0, 38m2, 100700EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116501, I/V, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan 38m2 na Futoskom putu . Useljiv kraj 2026 . Cena je sa PDV-om. Vise informacija... više

100.700€ (2 650 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Sajam, , 4.0, 121m2, 310054EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129903, VI/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* 121,59 m2, 4,0-soban stan u izgradnji. ZA LJUBITELJE VELIKE TERASE SA... više

310.054€ (2 562 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Telep, Futoški put , 4.0, 82m2, 184500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116500, II/VI, u izgradnji. Na prodaju komforan cetverosoban stan na Futoskom putu. Useljiv kraja 2026. Cena je sa PDV-om Telefon.... više

184.500€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 44m2, 129746EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117015, II/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 44,74 m2, 2- soban stan u izgradnji. Povrat... više

129.746€ (2 948 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 144710EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117007, III/VI, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 49,90 m2, 2 -soban, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled... više

144.710€ (2 894 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.5, 55m2, 127000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 116566, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. HITNO!Na prodaju funkcionalan, dvoiposoban stan na Novom... više

127.000€ (2 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Aranj Janoša, 3.0, 69m2, 149600EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 116432, PR/V, uknjizen. Prodaje se trosoban stan u prizemlju zgrade na Adamovicevom naselju. Stan ima 2 spavace sobe, dnevni... više

149.600€ (2 168 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 146102EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129902, V/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* - 50,38 m2, u izgradnji. Savrsen raspored i pozicija stana. Povrat PDV.... više

146.102€ (2 922 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Centar, Pupinova palata, 2.0, 50m2, 247500EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 116967, II/. Prodaje se stan, 50m2, u najluksuznijoj zgradi PUPINOVA PALATA. Dnevna soba, kuhinja, spavaca soba, hodnik, kupatilo,... više

247.500€ (4 950 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2.sprat