Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi:... više
93.810€ (3 026 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 129904, IV/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM - LUX* - 75, 69 m2, 3,0-soban,u izgradnji. ODLICNA POZICIJA. Povrat PDV.... više
208.147€ (2 738 €/m²)
Liman 4, Novi Sad
Agencijski ID: 129901, III/VI, ulaz mermerni, novogradnja. LIMAN 5 NOVI - *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar... više
124.558€ (2 442 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 117324, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Novoj Detelinari. Plan stana: udobna dnevna soba... više
100.000€ (4 000 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 116332, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv cetvorosoban stan u mirnom i ekskluzivnom... više
165.000€ (2 115 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 129905, III/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM - LUX 48 m2, 2,0 -soban u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više
139.200€ (2 900 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 117011, II/VI, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja SAJAM LUX garsonjera 31,17 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više
93.510€ (3 016 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 116502, V/V, u izgradnji. Na prodaju manji trosoban stan na Futoskom putu. Useljiv kraja 2026.. Cena je sa PDV-om. Vise informacija... više
124.550€ (2 350 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 116503, I/, u izgradnji. Na prodaju trosoban stan na Futoskom putu. Useljiv kraj 2026. Cena je sa PDV-OM Telefon. Vise informacija... više
136.300€ (2 350 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 116515, I/. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Telepu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više
70.000€ (2 800 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 116221, I/III, terasa. Prodaje se stan, 51m2, na Telepu, sa pogledom na Frusku goru. Izgradjen i useljiv. Na juznoj strani. Osuncan... više
142.800€ (2 800 €/m²)
Liman 3, Novi Sad
Agencijski ID: 115997, VIII/, lift, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking, ostava. Prodaje se 2.5 soban stan na 8. spratu (nije poslednji),... više
150.000€ (2 307 €/m²)