Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Novi Sad, Salajka, Radoja Domanovića, 3.0, 103m2, 240000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 127174, III/, dupleks. Na prodaju odlican trosoban dupleks stan u Radoja Domanovica ulici od 103m2 koji je uknjizen na 74m2 posto... više

240.000€ (2 330 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Telep, Pavla Bakica, 2.5, 52m2, 115000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 127403, I/II, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. HITNO!Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan 52m2 na granici Telepa... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 3 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 4.0, 63m2, 177436EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130777, III/III, lift. *NOVA DETELINARA LUX* 4,0-ban stan 63,37 m2. BEZ TERASE. IZUZETNO MODERAN. Svaki metar stana max.iskoriscen!... više

177.436€ (2 816 €/m²)

  • 4 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Grbavica, , 2.0, 40m2, 136000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 129958, III/III, lift. Prodaje se LUX GRBAVICA NOVI 40 m2, 2,0-ban stan Novi Sad. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni... više

136.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Centar, Poštanska, 0.5, 10m2, 55000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127013, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan... više

55.000€ (5 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 10m²

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130778, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46 m2, okrenut ulicno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan,... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129957, I/III, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 2,0-ban stan SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni boravak... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138810EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130784, I/III, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46,27m2, 2,0-ban stan SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni boravak... više

138.810€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep, , 2.0, 28m2, 74200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 126969, I/VI, lift. Prodaje se 28 m2 dvosoban stan u izgradnji na urbanoj lokaciji Telep sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog... više

74.200€ (2 650 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 46m2, 133400EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130785, PR/III, lift, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 3,0-ban stan ODLICAN SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan,... više

133.400€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 46m²

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138810EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129959, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46,27 m2, okrenut dvoristno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan... više

138.810€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 92m2, 0EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 126985, III/III, lift. *NOVA DETELINARA LUX* 3,0-ban stan 92,34 m2. NEMA TERASU. IZUZETNO LEP STAN! Svaki kvadrat iskoriscen... više

136.000€ (1 478 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 3/3 spratova