Za upit stan do eura Beograd pronađeno 1830 oglasa

Voždovac, Kumodraž, Gunjak, 0.5, 27m2, 91000 EUR

Kumodraž, Beograd

Kumodraž, Gunjak, 27m2, PR/3 Garsonjera od 27m2, uknjižena na 24m2, + terasa, prostor ispred stana od 7m2. Prizemlje, nije ukopan. Stan se prodaje... više

91.000€ (3 370 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 3.5, 99m2, 195000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Izuzetno lep stan, svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, pijaca kao... više

195.000€ (1 969 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²

Rakovica, Kanarevo brdo, Vukasovićeva, 3.0, 73m2, 165000 EUR

Kanarevo Brdo, Beograd

Na prodaju lep trosoban stan na Kanarevom brdu u Vukasovićevoj ulici u zgradi bez lifta. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade starije gradnje... više

165.000€ (2 260 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Zemun polje, Jeremije Stanojevića, 2.5, 62m2, 107000 EUR

Zemun Polje, Beograd

Stan u prizemlju male zgrade. Odlično iskorišćen prostor. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više

107.000€ (1 725 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 55m2, 150000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Na dobroj lokaciji, funkcionalan, svetao stan u zgradi sa dva lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Lep... više

150.000€ (2 727 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 5/11 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , T+L+2b , 380000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 1.sprat

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , 2L , 470000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video... više

470.000€ (3 309 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • Visoko prizemlje.sprat

ZEMUN CENTAR 214m2 , 2T , 600000e

Centar, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! PESACKA ZONA! Zemun, Centar, Gospodska, 8.0, 214 m2 sa 2 terase, I i II od II sprata,... više

600.000€ (2 803 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 214m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 3.5STANA NA VIDIKOVCU

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodajemo izuzetno dobrog rasporeda troiposoban stan, mereno 91 kvadrat, upisano u katastru 88 m2. je odlicnog rasporeda, poseduje odvojen spavaci... više

218.000€ (2 395 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • 13.sprat

STARI GRAD ATELJE 212 121m2 , 495000e

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

ULAZNI SALON,CETIRI SOBE, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVE OSTAVE, KUPATILO, TOALET I DVE TERASE. uknjizen VP/4 VLAJKOVICEVA više

495.000€ (4 090 €/m²)

  • 5 soba
  • 121m²
  • Visoko prizemlje.sprat

VOZDOVAC AUTOKOMANDA 53m2 , T , 215000e

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

GARAZNO MESTO, PO CENI OD 30.000 EUR-a. Agent prodaje: Renata 060/1470-111 HODNIK,DNEVNI BORAVAK,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA 4/6 JOVE... više

215.000€ (4 056 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4.sprat

Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje - Ruđera Boškovića, 3.0, 65m2, 4/5

Učiteljsko Naselje, Beograd

Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje - Ruđera Boškovića 3.0, 65m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 65m2. Stan je... više

204.999€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova