Za upit stan do eura Beograd pronađeno 1830 oglasa

- zvezdara sf 2728

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Prodaje se stan u Ulici Pavla Savica, na Zvezdari. Syruktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i terasa. U cenu stana... više

110.000€ (2 820 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Voždovac, Merin Hill - Vojislava Nanovića 48m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/5, CG, dva lifta, KTV, internet, interfon, novogradnja Ulica Vojislava Nanovića se prostire između ulica Ustaničke... više

231.000€ (4 812 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Palilula, Hala Pionir - Bulevar despota Stefana 77m2

Hala Pionir, Palilula, Beograd

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica... više

306.000€ (3 974 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 7/9 spratova

Voždovac, Činovnička kolonija - Jove Ilića 130m2

Jove Ilića, Voždovac, Beograd

4.0, 130m2 (dve terase 14m2), 1/1, LUX, salonac, pola parcele (205m2), pola tavana (60m2) i pola podruma (50m2), ktv, internet, interfon, toplotne... više

769.000€ (5 915 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 130m²
  • 1/1 spratova

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića, 62m2

Kalvarija, Zemun, Beograd

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića 2.0, 62m2 (dve terase 8m2), CG, klima, dva lifta, 8/12, telefon, interfon, podrum, parking Odličan dvosoban... više

210.000€ (3 387 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/12 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina, 53m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina 2.0, 53m2, 1/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju je izvorno dvosoban i veoma... više

235.000€ (4 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/11 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 48m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

190.904€ (3 977 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/8 spratova

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića, 88m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 3.0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj... više

185.000€ (2 102 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Gradska bolnica - Čingrijina, 104m2

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Gradska bolnica - Čingrijina 4.0, 104m2 (lođa 13m2), 3/6, CG, lift Prodaje se izuzetan četvorosoban stan. Prostorije: veliki ulazni... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Stari grad, Dorćol - Dunavska, 117m2 - K-District - useljiv, jedinstven život

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dunavska - K-District - useljiv, jedinstven životni stil! 4.0, 117m2 (terasa 9m2), 1/4, CG, dva lifta, telefon, interfon,... više

780.000€ (6 666 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan 44.26m², III sprat, Obrenovac (CENTAR) - 88.520€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.520€ (2 011 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3.sprat

Troiposoban stan u izgradnji 86 m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 169.925€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan 85,82m2 koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

169.925€ (1 975 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 1.sprat