Za upit stan do eura Beograd pronađeno 1831 oglasa

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 72m2 , 225000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zeleni venac, Jug Bogdanova, 3.0, 72 m2, bez terase, IV od IV sprata (iznad je tavanski prostor), eg,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

SAVSKI VENAC DEDINJE 80m2 , 2T , 350000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel,... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 1.sprat

ZVEZDARA KONJARNIK 58m2 , L , 191000e

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Konjarnik, Glasinacka, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 58 m2 sa lodjom, VII od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

191.000€ (3 293 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 7.sprat

PALILULA CENTAR 57m2 , T , 207000e

Centar, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4... više

207.000€ (3 631 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 11.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 23 70m2 , 242000e

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon,... više

242.000€ (3 457 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 15.sprat

PRODAJA, 3.5 STAN NA VIDIKOVCU, SUSEDGRADSKA ULICA

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaje se izuzetno komforan troiposobni dupleks sa velikom terasom i bastom u mirnoj ulici na Vidikovcu. Zauzima prostor od 121m2 gradevinske... više

254.000€ (2 099 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 121m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN KOD HRAMA SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Dizajnerski stan na prestiznoj lokaciji u srcu Vracara U mirnoj ulici, na svega nekoliko koraka od Hrama Svetog Save i Karadjordjevog parka... više

314.000€ (4 186 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 4.0 STAN NA BEZANIJSKOJ KOSI

Bezanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican cetvorosoban stan, potpuno opremljen. Nalazi se u lepo odrzavanoj zgradi, pozicioniranoj u parkovskom... više

259.000€ (3 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • Visoko prizemlje.sprat

BW NIKA , 2.0 STAN - USKORO USELJIV

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izvanredan stan u uskoro useljivoj zgradi visoke klase - BW Nika. Nekretnina je juzno orijentisana, pozicionirana u idealnom delu zgrade, sa... više

260.000€ (4 561 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 9.sprat

PRODAJA, 1.5 UKNJIZEN STAN, 36M2, CENTAR-SKADARSKA

Centar, Stari Grad, Beograd

U samom centru Beograda, u Skadarskoj ulici, prodajemo jednoiposoban stan povrsine 36 m2˛ (uknjizen na 28 m2). Nalazi se na petom spratu u odrzavanoj... više

185.000€ (5 138 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 5.sprat

STAN CUKARICA ŽARKOVO 74m2 , T , 190000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Dušana Vlajića, UKNJIŽEN, Renoviran dvoiposoban renoviran stan sa terasom i ostavom u okviru stana... više

190.000€ (2 567 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 36m2 , 62335e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU.KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

62.335€ (1 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat