Za upit stan do eura Beograd pronađeno 1831 oglasa

Petlovo brdo, Gočka, 62m2+25m2, 1 ar dvorišta ID#1640

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

Petlovo brdo, Gočka ulica, dvosoban stan adaptibilan u trosoban, prvi sprat, grejanje na gas, 2 terase, tavanski prostor, dvorište 1 ar, cena... više

115.000€ (1 854 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 1/1 spratova

Vidikovački venac, četvotrosoban stan 92m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Stan mereno 92m2 sa terasom i lođom, funkcionalan raspored, četvorosoban po strukturi, pravi porodičan stan, iz hodnika se ulazu u sve prostorije,... više

220.000€ (2 391 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 2/10 spratova

Retko u ponudi,1.5,48kvm,početak bloka

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

U potpunosti sređen, pravi jednoiposoban stan, sa odvojenom spavaćom sobom, velikim dnevnim boravkom, velikom lođom, ostavom u hodniku, kupatilom... više

198.000€ (4 125 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 8/11 spratova

Blok 45, stan za prodaju ID#499475

Blok 45 (TC Enjub), Novi Beograd, Beograd

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon,... više

224.000€ (3 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

DVA STANA 3.0 i 2.0 cena Dogovor ID#4995

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

Moguc dogovor oko cene..Stan se nalazi na najboljoj poziciji na Banovom brdu .Funkcioniše kao dva trosobna stana. -Prvi nivo - 70m2 Prostrani... više

250.000€ (2 032 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 123m²
  • 4/5 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

ODLICAN TROSOBAN STAN - BW DIVA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

359.888€ (3 954 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 1.5 STAN NA GORNJEM DORCOLU

Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd

Stan na Dorcolu na odlicnoj lokaciji, kompletno renoviran, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostran i funkcionalan, sa kvalitetnim... više

200.000€ (6 060 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Zemun, Centar, Radoja Dakića, 2.0, 43m2, 114900EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjizen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje... više

114.900€ (2 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Zvezdara, Cvetkova pijaca, -, 2.5, 61m2, 229970 EUR

Cvetkova Pijaca, Beograd

U ponudi su funkcionalni stanovi u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi. Zgrada u kojoj su stanovi je izgrađena od kvalitetnih materijala,... više

229.970€ (3 770 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 1/8 spratova

Savski venac, Sarajevska, Durmitorska, 4.0, 105m2, 349500 EUR

Sarajevska, Beograd

Kvalitetan stan, komforan, delimicno renoviran (spoljna stolarija, malo kupatilo), opremljen američkim plakarima i kompletnom kuhinjom, poseduje... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/7 spratova

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 2.5, 60m2, 209000 EUR

Autokomanda, Beograd

Funkcionalan, potpuno renoviran stan. Čine ga dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa, grejanje je pomoću električnog kotla... više

209.000€ (3 483 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2.sprat