Za upit stan do eura Beograd pronađeno 1836 oglasa

NOVI BEOGRAD BLOK 37A 67m2 , 2T , 227000e

Blok 37a, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta,... više

227.000€ (3 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3.sprat

STAN VRACAR VRAČAR 83m2 , 2T+T , 250000e

VraČar, Vracar, Beograd

Prodaja stana Beograd, VRAČAR, VRAČAR - Čuburski park, Černiševskog, UKNJIŽEN, trosoban stan sa velikom terasom i 2 balkona, stambena zgrada... više

250.000€ (3 012 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

RAKOVICA KANAREVO BRDO 23m2 , 53000e

Kanarevo Brdo, Rakovica, Beograd

Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO više

53.000€ (2 304 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Hajduk Stankova, 1.5, 44m2, 162800EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 132163, I/III, uknjizen. Svetao, dvostrano orijentisan stan, veoma funkcionalnog rasporeda. Iz ulaznog hodnika ulazi se u sve... više

162.800€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/3 spratova

Novi Beograd, Blok 37, Bulevar Arsenija Čarnojevića, 4.0, 95m2, 319000EUR

Blok 37, Beograd

Agencijski ID: 130672, XII/XV, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

319.000€ (3 357 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 12/15 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 77m2, 2200

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 119829, VII/VIII, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Stan od 76.66 m2 u zgradi koja je u izgradnji sa kompletnom dokumentacijom... više

220.000€ (2 857 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Čukarica, Bele vode, Leposave Vujošević, 3.0, 80m2, 125000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Vise informacija na:... više

125.000€ (1 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 2.5, 55m2, 182850 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

182.850€ (3 324 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/3 spratova

Savski venac, Dedinje, Gornjačka, 2.0, 57m2, 191285 EUR

Dedinje, Beograd

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i... više

191.285€ (3 355 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 63m2, 289000 EUR

Blok 65, Beograd

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo... više

289.000€ (4 587 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 6/6 spratova

Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 73kvm

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

Funkcionalan, svetao trosoban stan, na odličnoj lokaciji, u blizini Studentskog grada. Dvostrano orijentisan (istok-zapad). U stanu je zamenjena... više

260.000€ (3 561 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Medaković 3 - Borivoja Stevanovića 78kvm

Medaković 3, Voždovac, Beograd

Trosoban stan na odličnoj lokaciji - adaptibilan u troiposoban. Izuzetno svetao sa toplom vodom, odvojen spavaći blok, u sve prostorije se ulazi... više

237.000€ (3 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/8 spratova