Za upit stan Beogradu bele vode pronađeno 226 oglasa

Ekskluzivni luksuzni stan u Beogradu na vodi – 60m² odmah useljiv sa garažo

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Prodaje se luksuzan stan od 60 m² u prestižnom delu Beograda na vodi, u okviru zgrade Sensa. Stan je kompletno opremljen najkvalitetnijim luksuznim... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 60m²
  • 3/7 spratova

BW HUDSON – POGLED NA REKU

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Hudson – prestizna zgrada na jednoj od najatraktivnijih lokacija u prvom redu do reke, u okviru ekskluzivnog kompleksa Riverline. Ova premium... više

393.888€ (6 252 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 7.sprat

PREMIUM STAN 4.0 STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.134.888€ (6 560 €/m²)

  • 4 soba
  • 173m²
  • 2.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, BW King`s Park, 2.0, 54m2, 290000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

EKSKLUZIVAN STUDIO U BEOGRADU NA VODI – BW BELLA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Bella – nov stambeno – poslovni objekat koji pripada premium bloku u okviru kompleksa Beograd na vodi. Ova moderna zgrada,... više

219.888€ (5 235 €/m²)

  • Garsonjera
  • 42m²
  • 14.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 55m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

2.0, 55m2 (terasa 6.42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

BW KING’S PARK RESIDENCES Beograd na vodi 2.0. 290000€

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

U prestižnom kompleksu Beograd na. vodi u luksuznoj zgradi sa pogledom na reku prodaje se moderno opremljen dvosoban stan 54m2. 290000€.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5./16 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 80m2 , T , 380000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta,... više

380.000€ (4 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 10.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 87m2 , T , 480000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Simfonija 2, Hercegovacka, 3.0, 86.7 m2 sa terasom, III od XVII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

480.000€ (5 517 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Nikolaja Kravcova, 114m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi – Nikolaja Kravcova 4.0, 114m2 (terasa 5m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno uređen... više

546.700€ (4 795 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 8/9 spratova

PRODAJA, BW PARKVIEW, 3.0, PERFEKTAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izuzetan, dvostrano orijentisan stan(jug - zapad), sa divnim i ocaravajucim panoramskim pogledom prema reci i gradskom jezgru. Nekretnina se... više

395.000€ (4 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 23.sprat